İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

XP Profil sorunu - Yardım gerekli - ödüllü :P

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar XP hata verip duruyordu, dün hiç açılmamaya başlayınca tekrar kurdum. Fakat sorun şu ki eski profilime erişemiyorum. Documents and Settings de erişilemez olarak duruyor. Boyutu da 0kb olarak görünüyor. Bu 0kb görünmesi erişilemez olmasıyla mı alakalı, kurtarma şansım var mı bunu? Gördüğünüz gibi sorularımdan anlaşılacağı üzere pc nin bu kısmını cola makinesini bildiğim kadar biliyorum.

Kurtarabilecek olan varsa 50$ paypal ödül vereceğim x) bilgisayar hastanesi denen abuk yerlere gideceğime birine faydamız dokunsun dimi.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski işletim sisteminin kurulu olduğu C:\Documents and Settings\ dizininde eski windows kullanıcı adına ait dosyalar yer almıyor ise eski dosyalara erişmen zor görünüyor.
Bu durumda veri kurtarma yazılımlarını deneyerek hardiskte silinmeden duruyorlarsa kurtarabilirsin belki.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Arkadaşlar XP hata verip duruyordu, dün hiç açılmamaya başlayınca tekrar kurdum. Fakat sorun şu ki eski profilime erişemiyorum. Documents and Settings de erişilemez olarak duruyor. Boyutu da 0kb olarak görünüyor. Bu 0kb görünmesi erişilemez olmasıyla mı alakalı, kurtarma şansım var mı bunu? Gördüğünüz gibi sorularımdan anlaşılacağı üzere pc nin bu kısmını cola makinesini bildiğim kadar biliyorum.

Kurtarabilecek olan varsa 50$ paypal ödül vereceğim x) bilgisayar hastanesi denen abuk yerlere gideceğime birine faydamız dokunsun dimi.

İşletim sistemi kurulumu yerine onarım yapman gerekirdi, şifreli hesaplar microsoftun kurulum esnasında o bilgisyara ozel olusturdugu sertifika ile korunur. Tekrar kurulum yaptigin icin sertifikalar ucmus bu nedenle eski hesabina erişemiyorsun. Sana önerim, kola makinasını çalıştırıp bu hesap üzerine soğuk bir kola içmen olacak..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5