İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Xp'de problem...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İlk soru:
Bugüne dek bir sürü sistem kurdum ama bu sefer kafayı sıyırcam. Bilgisayara format atıyorum virüs korumasını kuruyorum ve koruma uyaır veriyor worm var pc'de siliyorum diye. Bu worm nasıl bulaşıyor hemen. Bunu çözemedim. Acaba şundan kaynaklanabilirmi. Sürücüyü 2'ye böldüm c d vs. formatı c'ye basıyorum ben d'de dosylarım var sonucta elleyemiyorum. D'de virüsün kalabilme ihtimali varmı arkadaşlar?

İkinci soru:
Messenger hizmeti basligi adi altinda bir diyalog penceresi 10 dk'da bir DINK diye karsima cikiyor ve

07.12.2005 00:15 üzerinde SYSTEM konumundan ERROR konumuna ileti şeklinde uyari var. Windows critical systems eroors yaziyor. Büyük ihtimal SP1 'den kaynaklaniyor ve uptadeleri yapmadigimdan ama ben cafemdeki Pc'lerdede SP1 kullanmaktayim ve boyle bir problem yasamadim. Bi fikri olan varsa soylesin yoksa linux kuracam :)

Cevaplar icin tesekker ettim simdiden..

T

TrueLies

Misafir
arkadasim worm virüsü sadece c değil mevcut bütün sürücülere bulaşır.. en kesin yolu fdisk atmak..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hms.. D'deki dosyaları flashdiske atsam sonra tekrar yüklesem problem olurmu dersin?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5