İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Xtremehits

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm arkadaşlar,İnternete suef yaparak para kazanmak isteyenler için yeni bir sponsor.Xtremehits,1 ay kadar oldu üye olalı,diğer surf sistemlerinede üye olmuştum ,açıkçası surf yöntemiyle para kazandıran şirketlere 5 tanesine üye oldum,ama sistem hoşuma gitmedi,belirli bir krediyi aşamn gerekiyor sonra dömüştür vs.karışık bir çok şey,Bu sitenin dezevantajı ödemeyi çekle yapması,Yani güvrnilirliği açısından pek bir şey söyleyemiyorum.BU sitede kredi yok gezdiğin her sayfa için 1 cent kazanırsın 1 satte ise 0,50$ kazanıyorsunuz ,siz hesabınıza giriyorsunu o otomatik olarak sayfaları geziyor,İllede seyeretmeniz gerekmiyor,Ama bu seferde saatteki 0.50$ kazancınız biraz düşüyor.Yani hem işinizi halledip hemde kazanmak istiyorsunuz 1 satte 40 sente yakın kazanırsınız,Şu anda 20$ civarlarındayım 50$ payout bakalım çekimiz gelecek mi,ben tanıtımı yaptım arkadaşlar,sizlerde üye olun deneyin,hoşunuza gideceğine inanıyorum,karar sizin.tam inceleyemedim ma sanırım paypal ve egold lada ödeme yapıyor

http://www.xtremehits.com/?r=krake

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi sistemin para kazanması lazımki para ödesin...Baksana o siteye işe yarar hiç bi site yoq gezerken.Bi kaç site güzel bişiye benziyo.Bunlarda senin gibi üyelerin parasını ödeyecek kadar ve kar bırakacak kadar gelir bırakıyormu o siteye malum.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
re:

E-gold'a vs. ödeme yapıyorlarmış ama üyelik formunu doldururken de, güncelleme yapmak istediğnde de ödemeyle ilgili bir bölüm yok!
Herhalde ödeme limitine gelince sana soruyorlar,nereye ödeyelim diye :)

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm arkadaşlar,bende siteyi yeni duydum,ve 3-5 tane yabancı siteyi belirli aralıklarla ziyeret ediyorum,bu siteleride orada ve diğer forumlarda buluyorum,inceliyorum,diğer insanların yorumlarına bakıyorum ve tanıtıyorum,ödeme almadım yeni başladım,1 aya kalmaz dolar,sadece tanıtımını yaptım,bence herkes bulduğu siteleri tanıtmalı o zaman kapsama alanımızın genişleyeceğine inanıyorum herkese selam..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5