İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Y.P.N (yahoo publisher) Davetiyesi Satılıktır!!!

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, YPN nin bana ikinci gönderdiği davetiye bu, ilki ben kayıt olmayınca expired oldu. Tekrardan bi şans verip göndermişler, ancak turkiyede oldugum için katılamıyorum ne yazık ki.

Aramızda U.S de ikamet edenler var ise onların işine yarayabilir diye dusunuyorum.

Usul : Açık artırma

Başlangıc Fiyatı: 20 ytl (eft, paypal, stormpay)

min artış: 5 ytl

30 ocak' a kadar acıkartırma devam edecektir.

Kolay gelsin

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahtakale' Alıntı:
Zaten Abd'de yaşayanları kabul ediyorlar ?

walla bilmiyorum, ben turkiyede yasıyorum. Gecensene daha ypn ortada yokken, basvuru formu vardı. Yani ilk basvuranlardanım ve o zaman ülke sınırlaması yokdu.
Bende basvurmustum. İlk davetiye 1.5 ay önce felan gelmisti ama sadece u.s resident istiyorlardı dolayısı ile üye olamadım.

p.s: Bir ihtimal geçen sene dil eğitimi için ingiltere'de idim. O zaman başvurmuş da olabilirim. Nihayetinde elimde bi davetiye var. Ben kullanamıyorum. İsteyene verebilirim. :)

ek-1: Bu davetiyeyi satabilmem için hangi yurtdısı forumlarını önerirsiniz?

teşekkürler

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her basvurana bir sure sonra davetiye gelir zaten yurtdisindaki adam kendisi de alir, bende de var ona bakarsan davetiye

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun süre Beklemek istemeyenler, hemen alıp kullanmaya başlamak isteyenler yani yine de almak isteyenler için açıkartırma devam etmektedir.

- İsteyen alsın kullansın, isteyen arkadaşına satsın, isteyen etkinlik olsun diye buraya takılsın.

Ben bunlara karşın yine de satmak istiyorum :)

O

oXo

Misafir
Adam birsey satacak satacagina satmak istedigine konu actigina pisman etmekte ustumuze yok. Yahu karismayin isteyen alir isteyen almaz. Adam bilgisini vermis zaten.

T

tahtakale

Misafir
Niye pişman olsun ki? Satılan bir şeyi kötülemiyoruz etmiyoruz.Arkadaşın bu konuda bilgisi yokmuş, bilgi veriyoruz.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Camur atmadikca, satilan urunun satisini engellemedikce, satici ile potansiyel alicilari negatif yonde etkilemedikce, forum herkesin yorumlarina ve tekliflerine aciktir.
Acilan bir konu hakkinda kullanicilari bilinclendirmeniz gerektigini dusundugunuzde lutfen, acik ve net seklilde, nedenleri ve sonulari ile birlikte bilginizi paylasin. Ortaya laf atip konuyu dagitmadan.
Bu sekilde ne satici ne alici nede yorumcular dirsek temasina girmemis, elektriklenme yada gerilim yaratmamis olacaktir.
Satisi engelleyici nitelikteki mesajlar uyari yapilmaksinizin silinmektedir.

Anlayisiniz icin tesekkurler.

Not: Bu mesajim geneledir.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinetadmin' Alıntı:

forumun amacı bilgi paylaşmaktır, ancak yorum yapılırken tahtakale'nin
konu hakkında bilgisi yokmus yorumuna istinaden, bu kanıya nereden vardığını tebessüm ederek sordum sadece?

yorum yapmayın derken, konuyu dağıtmamak adına o şekilde söyledim ben...
yanlıs anlasıldı isem üzgünüm.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
drstranger' Alıntı:
forumun amacı bilgi paylaşmaktır, ancak yorum yapılırken tahtakale'nin
konu hakkında bilgisi yokmus yorumuna istinaden, bu kanıya nereden vardığını tebessüm ederek sordum sadece?

yorum yapmayın derken, konuyu dağıtmamak adına o şekilde söyledim ben...
yanlıs anlasıldı isem üzgünüm.

Mesajim senin icin degil, aklima geldi yazdim, genele.
Asil bu mesaj konuyu dagitti ise ben ozur dilerim, kismet bu basligaymis.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahtakale' Alıntı:

teşekkürler, "walla bilmiyorum". Hemen hemen herksein toplum içinde pek çok konuya verdiği ilk tepki değil midir?. Sonra açıklama yaptı belirtti ise işin rengi değişir, açıklamam o boyuttan başka boyuta geçilmesine yardımcı olmamış mı?

p.s: usa den resident arandığını belirtmiştim. :)

ek-1: walla bimiyorum, usa den değil tr den oldugum halde kabul edildim (sanırım bu daha iyi oldu)

iyinetadmin;

önemli değil, konunun dağılması da çok öenmli değil zaten. Ama açarken konunun buraya geleceğini tahmin etmedim.

T

tahtakale

Misafir
Bencede sen bugün kendini pek ifade edemiyorsun.Neyse, boşver zaten
iki yorum yapalım dedik hemen katkı puanını - yapmışsınız :)
Selam ederim.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
( - ) puan vermek yoktu sanırım.. ama nasıl kırmızı oldun ?!

T

tahtakale

Misafir
zirve100 sayacı için boşuna adamların reklamını yayınlamayın, sayaç işe yaramıyor, sayfayı yavaşlatıyor dedik, adminler -rep vermişler.Burada satışa yorum yapalım dedik, - rep vermişler.Adamın birine paranoyaklık yapıyorsun dedik - rep vermişler. Bunu verenler adminler.
- rep vermeleri önemli değil, rep ile benim kişiliğimi gösteremezler.
İsterlerse her mesajıma - rep versinler. Ama bunu yaparken hem yorum kısmına nedenini yazsınlar, hemde biraz mantıklı olsunlar.
Hapşırsam - rep verecekler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5