İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ya bir şey sorcam

A

Anonymous

Misafir
Şu aralar basın falan dergilerde heker saldırısı tehlikesi diyorlar ama bana şimdiye kadar hiç virus gelmedi... Virus filteri olmayan maillerime dair sizce bu konuyu abartıyorlar mı?

A

Anonymous

Misafir
evet klez diye bi virüs var sana tavsiyem çok dikkat et outlook express kullanma neden dersen bu program mailleri sormadan açtığı için virüs anında bulaşabilir... birde iyi bi antivirüs kullan gerçi pek faydası olmaz ama çünkü virüsler ilk önce antivirüsleri yok eder....

A

Anonymous

Misafir
Selam.
O kadarda abartılı değil ya. ben 5-6 yıldır netteyim. sadece 1 sefer kendi kendime virüs bulaştırdım. onun dışında hiç virüs programı kullanmadım. Demek istediğim bunun için dikkatli olmak, mail programının güncellemelerini, yamalarını yakından takip etmek ver her gelen ek dosyayı açmamak gerek.
Saygılar

A

Anonymous

Misafir
Spekulasyon sanirim tek kelimeyle butun sorunun cevabini veriyor."heker"lar daha dogrusu "Cracker"lar guruplar halinde calismasina calisirlar.Ama bunun virusle alakasi yoktur.Virus yazilir ver yayilmaya baslar.Saldiri ise bir gurup veya kisilerce belli biryere yapilir ve karsi sistemin aciklarini bularak sisteme girmek amactir.Bu tur spekilasyonlara "hoax" deniyor.O yuzden aldirmamanizi tavsiye ederim.E tabi bu arada "Aldirmamaniz" bir firewall ve bir antivirusunuzun devamli update ile calismamasi anlamina da gelmemelidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi