İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ya birlik Oluruz, yada hep tepemize binerler..!

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ringofona gönderdiğim mail,

Merhabalar,
reklamz ile anlaştığınızdan dolayı,
kazandığımızın yarısını reklamz ye mi veriyorsunuz ne yapıyorsunuz bilmiyorum ama kazancığımızı yarı yarıya böldüğünüzden dolayı,
üstüne üstlük %15 fatura kesintisi gibi bişeyde çıkardığınızdan dolayı,
bu akşam bütün reklamlarınızı

www.beyaz.org isimli sitemdem kaldırıyorum,
ve bütün webmaster arkadaşlarımada söylüyorum...

iyi çalışmalar
Mehmet Durgut

Sizlerden de destek bekliyorum...

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkçası; ödeme yapsın da, kaç vereceği önemli değil diye düşünüyorum.Ama satışa verdiği oranı iyice düşürürse o zaman kaldırabilirim.Çünkü şuan diğer sponsorlar o kadar vermiyor.Biraz da mecburiyetten koyuyorum..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
PieRLuGi' Alıntı:
ringofona gönderdiğim mail,

Merhabalar,
reklamz ile anlaştığınızdan dolayı,
kazandığımızın yarısını reklamz ye mi veriyorsunuz ne yapıyorsunuz bilmiyorum ama kazancığımızı yarı yarıya böldüğünüzden dolayı,
üstüne üstlük %15 fatura kesintisi gibi bişeyde çıkardığınızdan dolayı,

www.beyaz.org isimli sitemdem kaldırıyorum,
ve bütün webmaster arkadaşlarımada söylüyorum...

iyi çalışmalar
Mehmet Durgut

Sizlerden de destek bekliyorum...

Reklam veren bir sistem kurmus bir fiyat belirlemis.
Siz sunulan sistemi kullanmak zorunda degilsiniz.
Isinize gelirse kullanirsiniz gelmezse kullanmazsiniz.
Bu sistemlerin amaci sizlere para kazandirmak degildir.
Reklam verenlerin urunlerini pazarlamak ve satisina yardim etmektir.

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel söylüyorsunda, nasıl olsa yayınlayacaklar deyip adamlar ne yapsa evet diyoruz,
webmasterlar birlik beraberlik içinde olsa, bunların kazandıkları gibi bizde kazansak kötümü olur ?

biz bu kafa ile gidersek daha çok "meee" leriz..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PieRLuGi' Alıntı:
güzel söylüyorsunda, nasıl olsa yayınlayacaklar deyip adamlar ne yapsa evet diyoruz,
webmasterlar birlik beraberlik içinde olsa, bunların kazandıkları gibi bizde kazansak kötümü olur ?

biz bu kafa ile gidersek daha çok "meee" leriz..

Sen de güzel söylüyorsun da, 1 yüklemeye 0,55$ veriyor..Adsense 0,03-0,1 arası vermeye devam etsin, nasıl tıklatacaz nasıl hile yapacaz diye uğraşacağımıza, yüksek bi hit yakalamak için çabalarım..Yükleme başına 0,55$ alırım.Bence daha mantıklı ve daha kolay..

(Adsense'ten yüksek miktarlarda kazananlara bişi diyemem tabi..)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet' Alıntı:
Reklam veren bir sistem kurmus bir fiyat belirlemis.
Reklam verenlerin urunlerini pazarlamak ve satisina yardim etmektir.
---
__
elbetteki site sahiplerine kazandircak kendiside kazanacak iki tarafli memnuniyet soz konusu

Reklam verenlerin urunlerini pazarlamak ve satisina yardim
___
Site sahipleri olmaz ise reklamlari otobus duraklarindami gostericek urununu pazarlama ve satmasi icin website sahiplerine ihtiyaci var

__
Kimse hicbir reklami kullanmak zorudna degil bunu kendisi de biliyor Basligi acmasindaki amac direk ringfon kullanan site sahiplerinden destek almak icin Yazilmis bir baslik (belki toplu olarak mail yada iletisime gidilirse daha iyi sonuclar alabilcegini dusundugu icin )
Ozellikle boyle bir baslik altina senin iyinet admini olarak su kelimeleri yazman tamamen bir sacmalik bence

Eklemekte fayda var ben zaten kullanmiyorum bu sponsoru

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler culpable,
herkes göndersin benim gibi mail, bakın kazandığınızın yarısını reklamz ye falan veriyolarmı ?
1 $ olmak varken 0,55$ hala şükrediyorsunuz...

anlayan birisinin çıkması ne güzel :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
culpable' Alıntı:
senin iyinet admini olarak su kelimeleri yazman tamamen bir sacmalik bence

Saçma olan beyan ettiğim fikir mi? Fikrimi yazmam mı?

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes fikrini ve görüşünü yazabildiği gibi sende yazabilirsin, saçma dediği şey fikrin.. yazman değil.

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
destek olan arkadaşlara teşekkür ederim, ben fikrimi ringofona mail olarak attım, eğer benim gibi düşünen arkadaşlarda varsa, destek verirlerse daha çok kazanacağımıza eminim..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bu mailleri reklamz ye yollamak gerekir. Reklamz yi protesto etmek gerekir.
Yanlıştan dönmelerini sağlamak gerekir.
Daha önce reklamz tarafından bir çok webmaster mağdur edilmiştir.
Ringofon webmasterlarla baş edemez ve bir reklam şirketiyle çalışması çok normaldir.
Sorun reklamz nin web site sahiplerine davranışıdır.
Reklamz bana güven vermiyor.
15 ytl ödememek için günlerce direnmiş çeşitli bahaneler öne sürmüş bir firmadır.
Reklam istatisklerini webmasterlara göstermemiştir.
Biz bu konu üzerinde durmalıyız.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet' Alıntı:
Saçma olan beyan ettiğim fikir mi? Fikrimi yazmam mı?
ilk basta ifade edisin cok sacma
yukaridada yazdim basligi acan zaten kullanmak mecburiyetinde olmadiginin bilincinde sadece acaba birlik olup daha iyi birseyler cikartabilirmiyiz diye dusunupte acmis herhalde

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GELEN CEVAP

Yazdığınız mail direkt olarak bize yani REKLAMZ ‘ye geliyor öncelikle bunu hatırlatmak isteriz. Kazandiginizin yarisi REKLAMZ kasasina girmiyor, kazanclarin dusmesiyle REKLAMZ nin herhangi bir ilgisi yoktur. Konuyla ilgili olarak RINGOFON yetkilileri kisa bir sure sonra durumu size bir mail ile aciklayacaklar.

Saygilarimizla ,
REKLAMZ Internet Reklam ve Bilişim Teknolojileri

YORUMU SİZE BIRAKIYORUM ARKADAŞLAR...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
culpable' Alıntı:
ilk basta ifade edisin cok sacma
yukaridada yazdim basligi acan zaten kullanmak mecburiyetinde olmadiginin bilincinde sadece acaba birlik olup daha iyi birseyler cikartabilirmiyiz diye dusunupte acmis herhalde

Haklısınız.
Birlikte hareket edilirse etkili olabilir, en azından eski rakamlara dönüş sağlanabilir.
Anladığım kadarı ile REKLAMZ dan bir mağduriyet söz konusu.

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepimizin temenniside eski reklamlara dönüş, Arkadaşlar Lütfen desteklerinizi bekliyoruz...

Teşekkürler ADMIN

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yaparsaniz yapin ringofon reklamini yayinlatacak site bulacaktir. forum.iyinet.com daki insanlar yayinlamazsa baska yerdekiler yayinlar.

Ayrica belirtmek isterim bu ringofonla birlikte logo melodi isiyle ilgilenmeye basladim ve yurt disindaki oranlari inceledim. Verilen ücret gayet makul. Ha sürekli olacak mi ? Olmayabilir. Belki ringofon belli bir sayida üye olduktan sonra sistemini degistirecektir. Zaten basta verilen 1 dolar da ilgi cekmek reklaminin mümkün oldugunca cok sitede yapilmasi icindi.

Ama denildigi gibi ringofon milleti dolandiriyorsa öyle ya da böyle sonu gelecektir. Eger dolandirmiyorsa da kendi güncelligini korumak icin yine sitelere mahkum olacaktir. Siz boykot ederseniz baskasi etmez,

Webmaster var damlaya damlaya göl olur veya hosting masrafimi karsilasin yeter mantigi ile yayinina devam eder.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kusura bakma da ne yapmaya calistigin belli degil, destek destek diye bir suru mesaj yazacagina ne istedigini belirtseydin. 1 dolar'dan 0.5 e dusmus olay bu mudur? ReklamZ sana bizimle ilgisi yok demis mi? Daha ne gibi bir destek veya birlik arayisindasin, zorla 1 dolar mi isteyeceksin reklamlara. Hep beraber olalim, ya 1 dolar ya yayini keseriz mi diyeceksin insanlara? Serbest piyasa herkes istedigini yapar, ha hakkini alamamissan bunun birlik olmayla bir ilgisi yok, gidip acarsin davani alirsin. Kaldi ki 1 dolarin yarisi ajansa gidiyorsa bile bu sadece para sahibinin tasarrufunda olan bir karar, burada 15-20 kisi birlik olup mail atinca adamlarin stretejisi degisecek saniyorsan, biraz romantik davraniyorsun.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PieRLuGi' Alıntı:
bizim webmasterlarımızda birlik beraberlik yok ben bunu öğrendim...

PieRLuGi' Alıntı:

www.beyaz.org isimli sitemdem kaldırıyorum...........

beyaz.org isimli sitende hala ringofon reklamları var.ilk önce sen icraat göster ki, diğer insanlar da protestona yardım etsinler..

iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5