İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ya DOMAIN olayında hep bole oluor !

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
alayım die kontrol ediorum bos. tamam deyip listeye yazıorum. aksamına bakıorum alınmıs. hemde com net org info. hos kanald yarısmasına subdomain acıor ama olsun "banadurde" adresi daha sabah bostu 10 unda alınmıs tabi amerikaya gore 10 unda yani bikaç saat once. sansıma ......... cok efkarlandım valla :(

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi siteden bakıyorsun boş mu dolu mu diye? bazı siteler bu bilgileri paylaşıyor da...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
dün gece o domaine aynı anda kaç kişi saldırmış biliyor musun :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya ben register comdan da kontrol ettim. bostu ! ama Türkün biri almıs işte :) com net org info . Tiva sen ne zaman kontrol ettin ? ayrıca TV si boş . ilgilenenler alabilir. dediim gibi ama inceledim KANALD yarısmalarına hep subdomain acmıs. ayrıca domain aldıklarıda vardır belki

hangi siteden bakıyorsun boş mu dolu mu diye? bazı siteler bu bilgileri paylaşıyor da...

Evet cok haklısın. gecenlerde TAMFORUM.COM bu domaini alalım dedik arkadasla ertesi sabah alınmıs :) kesin bit yenigi vardı. bundada olabilir.
DOMAINTOOLS bulk check burdanda bakmıstım. bazen hatalı gostersede bostu bu domain ve orası arama yapılan domainleri baska yerlere buyuk ihtimal verior CANIM COK SIKILDI 3-5 kurusa alsaydım keske hemen

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dün akşam birisi benimle domain buldum diye gevezelik etmese almış olacaktı, tabi bu arada kontrol panellerinin çabukluğuda etkili oluyor. Arkadaş girip onaylayana kadar .com kayıt edilmiş ve bu sırada diğer uzantılar boştu, .net de hemen kayıt edilmiş, hiçbirşey alamadı :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam kötü ya gevezelik etmeden hatta dusunmeden almak lazım. al ben dusundumde ne oldu :) kacırdık guzelim domaini. alanda hemen sedo ya cekmis. millet direk yazıp giricek tabi. ama kanald tv yi alır alırsa yada hic almaz sanırım. TV duruosa parası olan biri alsın bari :D

S

SupRAdyN

Misafir
alınmıs hepside bi bit yenigi var bilgi sızdırıyo demek birilerine ve oda kapıyo domaini :D

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada oluyor arasıra o yuzden sadeece alacagım zaman domain sorguluyorum :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5