İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ya tamam ya devam / Galatasaray-PSV

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yaklaşık 10 dakika kaldı maca. heyecanlanmaya basladim gercektende. Gerets yine kadroyu deistirmis.. bu sefer Hakan yedek Ümit Karan tek forvet oynuyor. ortada ise Ayhan'ın yanında İnamoto oynayacak.. Aslan Cimboma basarilar.. gönlümden gecen skor : 3-1 Galatasaray alır diyorum. (insallah :))

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her ne kadar Fenerbahceli olsam da cips ve meyve suyumu alip gidiyorum maci izlemeye,, Basarilar Galatasaray :)

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-0 öndeyiz.. ilic saolsun kacirmadi. :) neyse ben 2. yariyi izlemeye gider

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
mms://rustavi.avstream.com/rustavilb

media player ile ilzeyin.
Chelsea Barcelona Maçı

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Malesef Tamam.
Pek üzüldüğümde söylenemez.
Geçmiş olsun.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yenildiğimize üzülmeyenler için ebay'dan 10 kilogram kına siparişi verdim.

Sahaya giren taraftarın "ben topum, bakın golde olabiliyorum" mesajını başarıyla ilettiğini de sözlerime katmalıyım.

Türk futbolu 1980'e geri döndü. Yarın da ümidim yok 2 takım için. Umarım galip gelirlerde, bu utanç tablosunu ortadan kaldırırlar.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Yenildiğimize üzülmeyenler için ebay'dan 10 kilogram kına siparişi verdim.

Sahaya giren taraftarın "ben topum, bakın golde olabiliyorum" mesajını başarıyla ilettiğini de sözlerime katmalıyım.

Türk futbolu 1980'e geri döndü. Yarın da ümidim yok 2 takım için. Umarım galip gelirlerde, bu utanç tablosunu ortadan kaldırırlar.
Üzülüp ah vah etmek zorunda değilim. Görünen köy ortada. Daha kötü sonuçta alınabilirdi.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bu taraftara ne demeli bu maçı gs spor takımı değil trubindeki taraftar kaybetmiştir.
Daha 20 dakika var, bence kesin gol atardı gs ama taraftar sanki herşey bitmiş gibi herkesi utancından çime gömdü.yazık...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ve şunuda söyliyeyim. Yarın fenerbahçe yenildiğindede üzülmeyeceğim. Provake etmek için yazmadım. Bu biline!.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
18233143zb9.jpg

Herşeyi anlamak mümkünde şu stada giren 3 maymunu anlamak, ve onlara alkış tutan goool diyen zihniyeti anlamak cidden mümkün değil. Ayıptır, günahtır...

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üzülüp ah vah etmek zorunda değilim. Görünen köy ortada. Daha kötü sonuçta alınabilirdi.

Daha kötü sonuç nasıl alınabilirdi? Maçı netten takip ettin sanırım. Tek kale oynadı Galatasaray PSV 2 kere geldi 2 tane saçma sapan trajik gol yedi ve maçı Galatasaray dk 70'de taraftar yüzünden bitirdi.

Kötü sonuç olunması için PSV'nin en azından ilk şutunu dk 30 da değil ilk 5 dk içinde falan çekmesi gerekirdi veya ilkyarı en azından bi pozisyon bulması gerekirdi sanırım. Alınan maç verildi, daha kötü ne olabilir ki.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Show radyo spikeri ikinci yarıyı bahsettiğin gibi anlatmadı. Ben onun yalancısıyım.
Neyse. Tartışmak gibi bir niyetin yok. Sadece bu yıl avrupada hüsran yaşayacağımızı ve bunu hak ettiğimizi düşünüyorum.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Show radyo spikeri ikinci yarıyı bahsettiğin gibi anlatmadı. Ben onun yalancısıyım.
Neyse. Tartışmak gibi bir niyetin yok. Sadece bu yıl avrupada hüsran yaşayacağımızı ve bunu hak ettiğimizi düşünüyorum.

Hak ettiğimiz konusuna katılıyorum, bu kadar kıymaya bu kadar köfte olur. Ama isyanım karşı takımı oynatmadan yenilmeye sadece. Belki uefa daha hayırlı olur..

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dağ başına stad yapan zihniyete ... geretse ... takımda çivi gibi çakılı kalan birkaç futbolcuya, uefa yetkililerini karşılamayıp,samiyende oynanmasını reddeden yönetime yazıklar olsun ...

Nerde liverpoola kök söktüren takım ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arkadaslar, kizmayin da oyle bir takim yok zaten. Onlar rehavetten 2 gol yediler, senin de diri forvetin girmisti oyuna sonra da sikintiya dustuler, oyle kok sokturme filan yok, olay bu.

Sen bugun ne yaptin, neyin rehavetine dustun, 50. dakika belli oldu macin skoru, siz tek kale filan diyorsunuz da 1-0'a yatan bir takim, kendi sahasinda, karsisinda kim olursa olsun 2-3 tane gol pozisyonuna girer. Bir iki hareketlenince goklere cikartiyoruz, titreyip kendimize donmuyoruz. Sabri, milli takima neden cagiriliyor anlamiyorum, bir orta yapti kendini kurtardi herkes sabri sabri, yahu bugun 2. golun adamidir, Galatasaray da komple oynayacak kalitede oyuncu mudur bu? Cihan, aydin, bu adamlar Sampiyonlar Ligi kalitesinde midir? Dokme suyla bulasik yikamaya calisiyorsun.

Gencleri destekle tabi kesinlikle, diger takimlar gibi on tane milyon dolarlik oyuncu alma, ama bir iki tane saglam adam monte et, gencler onun yaninda pissin. Sen oyuna koymussun Turkiye Ligi kalitesinde adam, Sampiyonlar Ligi'nde is yapmaya calisiyorsun, medet umdugun 19 yasinda bir Arda'n var, baska abi su adam da bir sahaya ciksa da canlansak diyeceginiz adam var miydi 75. dakikadan sonra? Bir de Hakan Sukur'un var, adam zaten 35 yasinda, bir de dogru duzgun 2 orta yapamazsan, Hakan ne yapsin, seyirci ne yapsin, seyirci yuhlar, Hakan da uzulur. Hem Arda'ya zarar verirsin, hem takima.

Ne kadar ekmek , o kadar kofte.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5