İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı bir Forumda gördüm

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba;
Yabancı dildeki forumları dolaşırken gördüm soruyo cevap verilmemişti hala ve bende merak ettim açıkcası
Şimdi soru şu:
Bu ads üyelikte bizlere ads ca-pub-xxxxxxxxxxxxxxxx 16 karekter bi numara veriyor ..Şimdi bu numaradan o kişinin bu kodu hangi sitelerde kullandığını gösteren bir yer varmı acaba?
Kişinin reklamlarını hangi siteye koydugunu nasıl öğrenebiliriz? Denmişti..

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun yolu yok.. gördüğün bir sitedeki reklamda bu sitede reklam ver aktif ise anca ana hesabı görebilirsin buna tıklamak suretiyle.

A

aaksoy

Misafir
veya kaynak koddan filanda oda çok zor diyelim bir kişi şu 10 siteden birine
koydu diyosan anca onların kaynak kodlarını inceleyerek

MavrahaneCom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman sevmediğiniz bi kişinin yada sitenin kodunu alarak onu banlata bilirsiniz ama böle bişey olmaması lazım google mutlaka önlemini almıştır

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MavrahaneCom' Alıntı:
o zaman sevmediğiniz bi kişinin yada sitenin kodunu alarak onu banlata bilirsiniz ama böle bişey olmaması lazım google mutlaka önlemini almıştır

bi sitenin banlanmasını istiyorsan onun google reklamı alıp banlı bir siteye koyman yeterli oluyor... bildiğim kadarıyla böle ama harbidende çok abes çok ayıp bi mevzu olur... bunun önleminide zor alır google...

E

eternity_voyager

Misafir
Bunun o kadar kolay olduğunu sanmıyorum öyle olsa herkes çok kolay bir biçimde herkesi banlatabilir, sonuçta herkesin kodu meydanda..

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence soran banlatmak için sormamış soruyu adam demiş zaten pup kodu var adamda adamın sorusu o pup kodu başka hangi sitelerde kullanmış öğrenebilirmiyiz şeklinde...
Benim fikrim sanmam ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi