İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı Haberlerı sıtede yayınlamak

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orneğım webmasterım.com sıtesınden kodlar kullanarak hava durmu doviz kuru vb. haberlerı sıtemde yayınlayabılıyorum pekı bunun ecnebıce olanı varmı aradım buulamadım mesela yabancı haberlerı veya yabancı borsa yı fıla ngosteren yok mu ?

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendinde yapabilirsin programlama bilgin varsa.. fopen ile sayfayı acıp parseliye bilirsin..

G

guajira

Misafir
symbiantech' Alıntı:
kendinde yapabilirsin programlama bilgin varsa.. fopen ile sayfayı acıp parseliye bilirsin..

:confused: ben bişiden çakmayan, bi işe yaramayan, kendi halinde nette takılan program bilgisi olmayan gereksiz biriyim :(

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira' Alıntı:
:confused: ben bişiden çakmayan, bi işe yaramayan, kendi halinde nette takılan program bilgisi olmayan gereksiz biriyim :(

site adresi vermemiş onlarca haber sitesi var hepsini kontrol eden bir script yoktur sanırım. kendisinin yapması daha mantıklı olacagından bunu yazdım :)

G

guajira

Misafir
symbiantech' Alıntı:
site adresi vermemiş onlarca haber sitesi var hepsini kontrol eden bir script yoktur sanırım. kendisinin yapması daha mantıklı olacagından bunu yazdım :)

Teşekkürler ama bu benim içinde bulunduğum gerçeği değiştirmiyor:(

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu programlamaya gerek olmadığını düşünmuştum turkıyede nerdeyse her habersıtesınde var belkı yabancıalrdada vardır aramızda kullanan vardır dıye düşünmuştum yınede sağolun varolun

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dazlakcom' Alıntı:
orneğım webmasterım.com sıtesınden kodlar kullanarak hava durmu doviz kuru vb. haberlerı sıtemde yayınlayabılıyorum pekı bunun ecnebıce olanı varmı aradım buulamadım mesela yabancı haberlerı veya yabancı borsa yı fıla ngosteren yok mu ?

evet php biliyorsan bunları çok kolay kendinde yapabilirsin. Fakat sanırım sen kendiliğinden güncellenen sadece iframe ile gösterebileceğin yazılımlar istiyorsun. burda $$ adsense kokusu var :)

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dazlakcom' Alıntı:

Hangi siteden istiyorsun ve ne kullanıyorsun bu konuda yardımcı olabilirim tabi isteyecegin sitede kodlar düzenli ise :) asp veya php fark etmez sürekli güncellenen yani o sayfada ne varsa seninkindede o olacak :) içerik garantisi yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5