İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı hit kaynakları

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce sitemi yabancı top lizt veya link sitelerine eklemek istiyorum bu tarzda site bileniniz varmı?

H

hibrahim

Misafir
yabancılarda toplist olayı sadece mp3 ve absürt konularında toplist açıyorlar yabancı siten varsa google girip directory diye arat veya dmoz da arat butun directory lere siteni ekle.. başka birşey yok bol bol forumlarda dolaş imzana siteni koy (tabi aktif olarak konuşman lazım) vs...

E

erotikbul

Misafir
Dmoz'da yeterince directory var. Orada ilgili konuyu bul ve Webmaster Resources kısımlarından siteleri aç ve linkini ekle. Kolay gelsin :p

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doru bende bi tane bile normal topliste rastlamadım ya yada mp3,
bide bedava template siteleri sanırım

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben birkaç tane buldum ama hep bir konu üzerine odaklanmışlar. verilen adreslere kayıt ettim ama doğrumu yaptım pek bilmiyorum çünkü bilmediğim dillerde siteler eğer dosya isimleri doru ise doğru yere kayıt etmişim demektir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5