İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı Hosting Firması?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Merhaba arkadaşlar;

Tecrübe etmiş olduğunuz en iyi yabancı hosting firması nedir?
Reseller almak için soruyorum.
Hostgator ilgimi çekti, ancak pekte güvenemiyorum açıkçası, anasayfasında yazılan özelliklere baktığımda herşey sınırsız hemen hemen..
Virüs yemeyen, yüksek Uptime'ı olan, lamerlara yem olmayacak, işini ciddi yapan yabancı hosting firması tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler şimdiden.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
<konudısı> nefusa yarın bir ara msn ye gelirmisin veya beni bir bulsan ;) </konudısı>

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
HostGator sorunsuz. Ticketlara geç cevap veriliyor ama sorunsuz.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Loi'nin dediği gibi hostgator ve kendi önerim resellerzoom, bu iki firma sorunsuz.

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kendi serverımı almadan önce uzun zaman boyunca resellerzoom firmasıyla çalıştım ve hiç bir sorun yaşamadım.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Belki dikkatinizi çekmiştir bilmiyorum, ücretsiz program, script dağıtımı yapmaya başladık bir kaç arkadaşla beraber. Bunların yanında ücretli hizmetlerde olacak ve kendi hostumuzda barınacak dosyaların güvenliğinden emin olmak istiyoruz. Türkiye'de en iyi denilen firmalara bile güvenmiyorum açıkçası. Yabancılardan alacak olmamızın sebebi ise bizim içeriklerimize tenezzül etmeyecekleri, Türkçe içerikli olacağından dolayı. hostgator baya tavsiye edildi, sanırım tercihimiz buradan yana olacak. Türkiye çıkışı nasıl acaba? Kuvvetli mi?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hostgator güzel bende kullanıyorum 1 aydır sorun yaşamadım. Ticket açmıyorum online cevap sistemi var en az 9 kişilik ekip duruyor soruyorum anında cevap alıyorum bu yönü çok hoşuma gidiyor. örnek site adresi pmliyorum

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
dreamhost, 4 yıldır kullanıyorum, çok çok az downtime dışında yanlışını görmedim.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hostgator veya resellerzoom siteler kasınca ilgili siteleri suspendliyor. Kasma anlayışları 15 dakika %90 cpu/ram kullanımı. Tabi bu doğru değil. Anlaşılabilir dille şöyle: 3k-4k tekil+seolu vbulletin veya cronla da işlem yapan 4-5k wordpress. Zor suspendleyen yer Lunarpages.com.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5