İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı İçerikli Site İçin

G

Gmail

Misafir
Arkadaşlar Merhaba;

Kendimi ve Bütçemi Geliştirmek İçin 1 Yabancı Site Daha Açmayı Planlıyorum.Sizce Ne Tür Yabancı Sitelere İhtiyaç Hep Vardır. (Adsense Kullanacağım)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adsense kullanacagin icin bir kere absürt site acmaman gerekli.
Benim projelerimin yarisindan fazlasi yabanci. Cok yüksek hit alan projelerim var. Ama copy paste icerik kullanirsan belli bir yere kadar yükselirsin. Mümkünse yaratici olmalisin.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Adsense kullanacagin icin bir kere absürt site acmaman gerekli.
Benim projelerimin yarisindan fazlasi yabanci. Cok yüksek hit alan projelerim var. Ama copy paste icerik kullanirsan belli bir yere kadar yükselirsin. Mümkünse yaratici olmalisin.

İngilizce bilsem oturup hikaye yazcam :p ama oda yok. İngilizcem çok az düzeyde var ama ufakta olsa bi ingilizce site açmak istiyorum en azından tecrübe edinmek için. Neyle başlıya biliriz acaba işe.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce bilsem oturup hikaye yazcam :p ama oda yok. İngilizcem çok az düzeyde var ama ufakta olsa bi ingilizce site açmak istiyorum en azından tecrübe edinmek için. Neyle başlıya biliriz acaba işe.
resim wallpaper falan olabilir mi?kedinin yanına cat(doğrudur inşallah) yazdın mı tamam:D

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin gırgırı!! ben daha önce zıpkın`ın bir yazısını okumuştum forumda...o yazıdan sonra bir kaç yabancı domain aldım kenara attım .biraz eskisin dedim.bakalım ilerleyen günlerde yapacağız kısmet olursa

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yabanci projelerde zaman cok önemli.
6 ay önce actigim projelerin simdi 4000 - 5000 hitleri var. Ama ilk baslarda cok azdilar. Zamanlar artiyorlar.

G

Gmail

Misafir
copy/paste - bilindik projeler ile işim olmaz tabi :) öyle bir proje olmalıki insanların ihtiyacına yönelik olsun.düşünüyorum bulurum inşallah.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar vaktinizi boşa harcamayın. üzülürsünüz..hem psikolojiniz hem zamanınız..

kısa süreli mutluluk yaşamak isterim, sanane diyorsanız o ayrı tabi:)

diyeceğim şudurki : copy paste ile 2 adımdan öte gidemezsiniz. üretmek lazım. ingilizceye hakim olmak lazım

bol şans.

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almanca ile de harika projeler yapiliyor ;) Hem ingilizce hem almanca olunca zaten benim gibi bos vaktinde olmuyor :D

sana katılıyorum yabancı dil diyince herkes ingilizceye yükleniyor almanca fransızca veya ispanyolca gayet iyi siteler yapılabilir.onlarda seçenek daha fazla

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sana katılıyorum yabancı dil diyince herkes ingilizceye yükleniyor almanca fransızca veya ispanyolca gayet iyi siteler yapılabilir.onlarda seçenek daha fazla

Artik öyle bir hale geldimki, projelerimi hayata gecirmek icin vakit bulamiyorum. Bir taraftan ingilizce bir taraftan almanca.
Suana kadar sadece 2 yabanci dil bildigim icin 2 yabanci dilde projeler yaptim. Getirisi oldukca iyi oluyor. Ama fransizca veya ispanyolca ile deneyimlerim yok.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben katılmıyorum buna:)
ingilizce dünyanın ana dili. evresen bir dil.
ama almanca, ispanyolca ve diğerleri aynı özellikte değil

alexius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben katılmıyorum buna:)
ingilizce dünyanın ana dili. evresen bir dil.
ama almanca, ispanyolca ve diğerleri aynı özellikte değil

hayır benim demek istediğim dilin evrenselliği değil bakın türkler yabancı dil site yapmak istediğinde evrensel dil diye ingilizceyi tercih ediyor aynı şekilde almanlar fransızlar italyanlar vs vs vs yani onlarda yabancı dil denildiğinde evrensel diye ingilizceyi tercih ediyor buda ingilizce site çokluğunu doğuruyor ama almanca veya fransızca veya da italyanca site ne kadar az bu da demek oluyorki hemen hemen herşeyin bulunabildiği nette bunlar gayet az

ha bu arada benim hiç yabancı dilim yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5