İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı Mp3 Forumu

L

Lich

Misafir
Benim yabancı bir mp3 forumum var. Forum ingilizce. İyi yabancı hit alıyor. Burada Mp3 linkleri yayınlanıyor. Yalnız bu sitenin kapatılabilme ihtimali var mı? Bu açıdan kafam rahat değil. Forumun geleceği olmadığını düşünüyorum. Çünkü zaten o konuda fazla forum da olmadığı için benim forumum göze batmasın? Böyle bir durum olabilir mi? Birileri sitemi şikayet edebilir mi? Bunu engellemenin bir yolu var mı?

Önerilerinizi bekliyorum...

Eğer linkler tanıtım amaçlıdır ve 1 kez dinlendikten sonra silinmelidir şeklinde yazı yazsam işe yarar mı? Yada adamlar bana ilerde tazminat filan açabilerler mi?

Sonuçta yabancılar böyle konularda daha hassas. Sitem kapatılırsa ayrıca başımın belaya girme ihtimali varmıdır? Ne düşünüyorsunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5