İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yabancı nicki kişler post atıyor

izmirli35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim foruma yabancı nicki kişiler girip post atıyolar bunlar botmudur nedir.?botsa nasıl üye oluyolar

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bazı botlar artık güvenlik doğrulamasını aşabiliyor, o kadar akıllandılar. Hangi sistemi kullanıyorsunuz bilmiyorum ama vbulletin de spamlara karşı soru sorma yöntemi var. Sorduğunuz basit bir soruya yanıt istiyorsunuz ve böylelikle bu gibi işlemlerin önüne geçmiş oluyorsunuz

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Bazı botlar artık güvenlik doğrulamasını aşabiliyor, o kadar akıllandılar. Hangi sistemi kullanıyorsunuz bilmiyorum ama vbulletin de spamlara karşı soru sorma yöntemi var. Sorduğunuz basit bir soruya yanıt istiyorsunuz ve böylelikle bu gibi işlemlerin önüne geçmiş oluyorsunuz

Bu ozellik sadece vb7 de mi var, yoksa vb6 da da var mi?

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Botlar absürt içerik mi yazıyor ? Aynı sorunu yaşamıştım IP aralığını banlayarak kurtuldum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi