İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yabancı reseller arıyorum yüksek özellikte, öneri lütfen acil ?

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resellerzoom kullanıyordum yüksek hitli sitelerim için fakat kaldırmıyor artık çok cpu harcıyor çok ram harcıyor diye hep suspend

dedicated almam lazım sanırım ama yönetcek vaktimde yok, pek internete girmeme kararı aldım ama birtürlü uygulıyamıyorum aksilikler nedeniyle, aradığım tam olarak fazla cpu kullanınca suspend etmiyicek ( tabi %50 den falan bahsetmiyorum, resellerzoom'dan %5 kullandım diye suspend edildim )

1 kaç gb alan 100-150 gb bw yeterli sanırım bir önemli husus daha reseller'ım kapanmamalı kolay kolay mesela 2 aydır resellerzoom hiç kapanmadı uptime yüksek olsun mümkünse..

aradığım özellikte bir yere 40-50$ verebilirim belki 60$ hatta mesela bir dedicated'i 2-3 kişiye bölüp satan bir yer varsa daha fazlada verebilirim ? önerileri bekliyorum..

edit:
lütfen kaliteli bulduğunuz yerleri yazın kafayı yicem 1 haftadan fazladır nereye gitsem sorunla karşılaşıyorum resmen paramla rezil oluyorum :(

yabancı reseller derken yabancı şirketlerden bahsediyorum, güvenilir türk şirketleride olabilir ( türk dc'li değil )..

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç güven vermedi site benim aradığım kaliteli yabancı biryer türklerden çok çektim ne yazıkki ondan türk aramıyorum belki çok kaliteli bir türk şirket olabilir, benim aradığım yer mesela 2 ay arkama bile bakmadan sitelerimi çalıştırcak yok 2 gün sonra yok fazla cpu kullanıyor amerikan çıkışlarında sorun var, dedicated'imiz kapandı özür dileriz diyicek biryer değil ( bilhostdan bahsetmiyorum bunları yazarken önceki çalıştığım yerler yanlış anlaşılmasın )..

hakkımızda bölümüne bakınca şirket olmadıklarını ve şöyle bir mazisi olduğunu gördüm
Yaklaşık 2.5 yıl önce vermeye başladığımız hosting ve domain kayıt hizmetine elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaklaşık 2 ay önce ara vermek zorunda kalmıştık.
aradığım kriterlere uygun değil ne yazıkki burasu başka tavsiyeleriniz varsa yazarsanız çook sevinirim teşekkürler ayrıca

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
failover olması lazım şuan kullandığım semi-dedicated'ede baktım 70$ ama oda %6 kullanım veriyor pek işime yaramaz o yüzden...

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorum hiç fena değil :) aklımdakiler arasına aldım
trwebhosting sizle çalışmak istemiyorum kusura bakmayın :(

evet yeni önerilere şiddetle açığım :)

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

kişisel bir alaka yok yanlış anlamayın, sadece çok büyük ve herkesce kalitesi onaylanmış biryer olmadıkça türklerle çalışmak istemiyorum :)

bu arada resellerzoom'un forumunda dolaşırken farkettim resellerzoom'un vps hizmeti http://www.modvps.com acaba kullanan varmı ilgimi çekti doğrusu VPS-One tam bana göre gibi ?

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kişisel bir alaka yok yanlış anlamayın, sadece çok büyük ve herkesce kalitesi onaylanmış biryer olmadıkça türklerle çalışmak istemiyorum :)

bu arada resellerzoom'un forumunda dolaşırken farkettim resellerzoom'un vps hizmeti http://www.modvps.com acaba kullanan varmı ilgimi çekti doğrusu VPS-One tam bana göre gibi ?

Daha satışa geçmemiş ama belki hosting kullanıcılarına açıyorlardır. Bir kaç kişi bekleyen biliyorum.

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eurovps modvps'ye göre 2 kat daha hızlı açılıyor.

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satın alabilirmiyiz dedim forumda şöyle cevap geldi sanırım cuma günü onaylanıyor ön satışlar
Since the site still mentions a pre-order i'll keep it open until Friday 1/12. You can pre-order here https://www.modvps.com/billing/order/orderwiz.php?v=7
eurovps'de özellikler iyi fakat ama çok daha pahalı buna göre :( kararsız kaldım baya eurovps de 512 ram li paket €55.96 modvps'de $39.50 arada dağlar kadar fark var :s

KaplumBaga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,

@hort1de Belki ben yardimci olabilirim eger sitelerinde ill-e-gal bisey yoksa anlasabiliriz.

Yanliz ben Güvenilir bir Sirket degilim :) ama güvenilir bir kisiyim.
istedigin gibi Reseller verebilirim

Fiat icin uygun biseyler yapariz benim icin para önemli degil desem yalan olacak :) üzerimdeki yük biraz hafifler o kadar

memnun kalmadigin takdirde istedigin zaman hadi bana eyvallah dersin.

Ps.bu arada kendi aramizda büyük siteler arasinda link degisimi de yapariz filan falan.

Not: Hosting isi yapmiyorum eger yapsaydim 3 seneden beri köseyi dönerdim Hosting bana göre degil yeteri kadar zamanim ve bilgim olmadigi icin insanlari magdur birakmamak icin vs.

ilgileniyorsan PM atip MSN adresini birakabilirsin
kolaygelsin...

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

2 ay arkama bakmadan sitelerimi çalıştıracak bir yer arıyorum demişsiniz.Eğer bundan kastınız,siz 2 ay bilgisayar başına geçmeseniz bile sorun yaratmayacak bir yer ise bence VPS aramaktan vazgeçin.Çünkü VPS reseller gibi rahat değildir.Sürekli ilgilenmeniz gerekir.Değil 2 ay,bazen 2 saat bile kontrol etmezseniz siteleriniz sorun yaşayabilir.

Eğer o ibareden kastınız 2 ay hiç sorun çıkarmayacak bir yer ise o zaman www.powervps.com veya www.solarvps.com u önerebilirim.

Eğer ilk belirttiğim gibi 2 ay siz olmasanız bile sorun çıkmamasını istiyorsanız o zaman size tavsiyem bir hosting firmasıyla bu konuyu detaylı görüşmeniz.Mesela şöyle birşey geliyor aklıma şu anda..Bizden mesela örneğin VPS-2 paketini alırsınız.Fiyatı 60$.Bize aylık 20-30$ civarı ekstra bir rakam ödersiniz.Biz bu VPS'i kurarız ve sitelerinizi buraya alırız.Ve bu VPS'de sadece sizin siteleriniz bulunur.Ve tüm yönetimi de biz yaparız.Ama bu durumda maliyet biraz yükselmiş olur.Bence firmalara bu şekilde bir teklifle gidin.Sizin için daha rahat olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5