İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabanci Şarkı Sözü Sitesi İçin Öneriler

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ingilizce şarkı sözü sitesi oluşturmayı düşünüyorum fakat şu anda elimde ona yönelik bir domain yok.Google aramalarda benim için faydalı olacak adresleri söyleyebilirmisiniz?Belki direk adres söylemeniz zor olur ama önerileriniz neler?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum bunu kimse soylemez soylese de abuk sabuk isimler cıkar ortaya googleden iş yapacak domain isimlerini kimse vermez kendi yapar ama ben sana öneride bulunayım

Yabancı şarkı sözü sitesi yapacaksan Lyrics, Music kelimelerini kullanmalısın.

http://www.whois.net/search.cgi2?str=Lyrics

http://www.whois.net/search.cgi2?str=Music

yukarıda verdiğin kaynaklardan kendine bir domain oluşturmana yardımcı olur

Bol şanslar :)

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.trlyrics.net önceden yabancı içerikliydi adsense için açmıştım ama ilgilenemiyorum diye türkçeye çevirdim ilgilenirsen sana makul bi fiyata scripti ile beraber veririm ( şuanki script değil ingilizce script )

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script ile birlikte fiyatı nedir? Ya da sadece scriptin fiyatı nedir? Script sana mı ait? Biraz çok sorudm ama :)

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar www.lyriccss.com u aldım. Sizce nasıl düşüncelerinizi alabilirmiyim? iş yaparmı? belirtmek istediğim birşey var alırken içinde css geçsin diye almadım :) son ikiyi çifter çifter yazim dedim ve bi baktım böyle bir şey oluştu..

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öyle oldu ama napim dediğim gibi aldıgım domaini css olsun diye almadım denk geldi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5