İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yabancı siteme google'dan kimse gelmiyor ?

reprobate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 20 gün önce yabancı bir site açtım özel bir konuda.kelime analizinde aranma hacmi 13000 rekabet orta olarak gözüküyordu.domainimi direk o anahtar kelime öbeği.net olarak aldım.91 index var şu anda google ' da. Ama halen 1 kişi olsun gelmedi.Site dili ingilizce. Sizce bu anormal değil mi?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bir sitenin kelimesini aratarak google üzerinden gelinmesi 20 günde olacak iş değil zaten,
çok iyi backlinklerle ve sağlam reklam çalışması ile ancak (düşük bütçede) 2 ayda ortalama siteler arasına girebilirsin

Beinghuman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deprasan arkadaşım ne kadar da güzel söylemiş; Acele etmemek gerekiyor, ki ingilizce evrensel dil olduğu için rekabet oldukça yüksek bir keresinde bir ingilizce blogum vardı tam 4. Ay sonunda Google üzerinde ziyaretçi alabiliyorum diyebilecek konuma gelmişti (Backlink çalışması vs yapılmadan)

reprobate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben şunla karşılaştırıyorum , bi tane günlük ekonomi haberleri koydugum türkçe sitem vardı , 20 günde google dan 30 hit geliyodu min her gün. Bir tane ingilizce teknoloji blogu açtım , içine 5 - 6 tane kopya içerik koydum ona rağmen google dan günde 10-15 hit geliyordu 20 gün gibi bir süre sonra.Bunlarla kıyaslayınca hiç gelmemesi şaşırttı beni ama bunlar daha genel konular oldugu için mi bu şekilde birileri de benim siteme geldi ? Ben özel bir konuda açtıgım için diğer siteler arasında sivrilmem gerekiyor doğru mu anlamışım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5