İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı trafik?

U

ultraturknet

Misafir
Yabancı (Avusturalya,ABD,Kanada, Avrupa)ziyaretçi sağlamak istediğim yeni İngilizce sitemi forumda bulduğum bir çok yabancı directory sitesine ekledim, ancak pek sonuç alamadım. Tavsiye edilen sitelerden bazıları da İngilizce görünmekle birlikte Rus orijinli ve sadece Rus trafiği gönderiyor.

Yabancı trafik oluşturmak konusunda önerebileceğiniz, gerçekten faydasını gördüğünüz kaynak/yöntem var mı? Paylaşırsanız sevinirim.

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yabancı hıtı olan sıtelere reklam ver....

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yabancı (Avusturalya,ABD,Kanada, Avrupa)ziyaretçi sağlamak istediğim yeni İngilizce sitemi forumda bulduğum bir çok yabancı directory sitesine ekledim, ancak pek sonuç alamadım. Tavsiye edilen sitelerden bazıları da İngilizce görünmekle birlikte Rus orijinli ve sadece Rus trafiği gönderiyor.

Yabancı trafik oluşturmak konusunda önerebileceğiniz, gerçekten faydasını gördüğünüz kaynak/yöntem var mı? Paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba,
öncelikle sitenize gerekli içerikleri saglayınız directory ler ziyaretci konusunda size yardımcı olamaz açıkcası toplistlerin 50 100 kişi göndermeside bişi ifade etmiyor. Bunun için tabiki bir ürünün pazarlamak gerekir buda tanıtım reklam ile olur en iyi reklamı nereye verebilirim derseniz başta google geliyor daha sonra bir çok affility e üye olabilirsiniz. Bence en saglıklısı saglam hitli siteler bularak makul fiyatlarda reklamınızı yayınlatmaktır.

U

ultraturknet

Misafir
Evet, ücretli reklamdan başka net bir çözüm yok sanırım. Teşekkürler arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5