İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yabancı ziyaretçi ister misiniz? :)

E

European

Misafir
size bir taktik vereyim
yabancı domain forumlarına üye olun

www.dnforum.com
www.webhostingtalk.com ( burada domain bölümü var. ve alt kategori olarak domain reklam bölümü )
www.domainstate.com

bu sitelere " web sitemi satıyorum " diye reklam verin. Fiyatı düşük tutun. herkes atlıyor zaten. "bids" usulü yapın. yani teklif usulü. şu kadardan başlar, şu kadar veren alır deyin.
ben www.asscity.info yu ekledim. 3 günde 300 e yakın tekil geldi bu forumlardan :p

ama çok kıl herifler dikkat edin. bir lavuk çıkmış trip atıyor " yok sitende mp3 var. legal mi değil mi " cart curt..
ya dedim güzelim burası Turkiye. sen takıl kafana göre bakim
dallama diyorki " ama serverın amerikada. yasalar masalar " cart curt ediyordu.
o zaman George Bush!a söyle beni arasın. ben ona anlatırım dedim hahahah
lavuk ya :p

bunu deneyin ama. iyi hit geliyor. en azından site adınız Avrupa havası alıyor :p

E

European

Misafir
beni şikayet etti adminlere lavuğun biri. illegal site satıyor diye hahaha
demek bizim Türk sitelerini görseler kalpten gider amcamlar :p
ya neyse takılsın o boşverin, siz dediğimi yapın. cidden iyi oluyor yani :)

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
European,

maşallah gözlerim yaşardı. bu ne zeka ne sevgi ve modernleşme yolunda ne adımdır böyle :)

E

European

Misafir
hiç sorma birader. sevgiler karşılıklı..maksat gönüller bir olsun:)

E

European

Misafir
10 tane
ya gir konulara.." thank you" " wawww great " " yes..i think so "
filan yaz doldur 10 postu :D

ya da " yeah baby come on lets dance " filan yaz ne bilim . ama dikkat et atmasınlar bunu yazınca :p

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o tip forumlardaki adamlar legal olayına takmış durumda kaliteli hiti öldürmemek için akan trafiğin kaliteli olmasına çalışırlar devamlı .

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diyorum ki oralara da çakallık etmek için dalmasak bari yurtdışı forumları düzgün kalsa da oradan bilgi edinmeye devam edebilsek..
dokunduğumuz yeri kurutmasak yani..

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnglizce biliyoz o kadar Avrupalı :D:D

van tu tiri for fayv siks sevın daha sayimmi :D

sanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Desix' Alıntı:
diyorum ki oralara da çakallık etmek için dalmasak bari yurtdışı forumları düzgün kalsa da oradan bilgi edinmeye devam edebilsek..
dokunduğumuz yeri kurutmasak yani..

Doğru söze ne denir?

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.domainstate.com/showthread.php3?s=&threadid=46182

Olay bu mudur, insanları bunu yapmaya mı teşvik ediyorsunuz?

Domainstate.com domain satış alanına yazmış arkadaş sitesini ama satıyor mu, ne yapıyor belli değil. Yaw bilgi paylaşımı güzel de, neden insanlara faydalı olacak bilgileri paylaşmıyorsunuz? Yabancı forumlarda spam yapmak daha fazla ülkenin bize kıl olmasından başka ne yarar getirir kardeşim?

M

Maxi

Misafir
Chatturk' Alıntı:
http://www.domainstate.com/showthread.php3?s=&threadid=46182

Olay bu mudur, insanları bunu yapmaya mı teşvik ediyorsunuz?

Domainstate.com domain satış alanına yazmış arkadaş sitesini ama satıyor mu, ne yapıyor belli değil. Yaw bilgi paylaşımı güzel de, neden insanlara faydalı olacak bilgileri paylaşmıyorsunuz? Yabancı forumlarda spam yapmak daha fazla ülkenin bize kıl olmasından başka ne yarar getirir kardeşim?
Aynen katılıyorum abi sana.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi