İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı Ziyaretçi Webmasterlara Kazanma İmkanı

O

onder

Misafir
Parae' Alıntı:
Arama Kaynagı derken , Sitesine arama yapılmasını sağlayacak kaynaklar anlamında söyledim . Bu arkadaş bu sistemi para kazanma amaçlı açtıgını belirtmiş ,

Para Kazanma amaçlı bir PPC sitesinde Arama-click alabilmek için Oku Kazan tarzı sitelerden reklam almalısın ben bunu söyledim , yani kimse google varken ordan arama yapmaz , bu tarz yerlerden arama yapan kişilerin %90'ı Oku kazanlardan gelmekte !

doğru haklısın dostum, zaten oku kazan sitelerinden gelenlerinde gidip siteye dahi baktığını sanmıyorum, kendimden biliyorum, bu tür olaylarla ilgilendiğim zamanlarda siteye dahi bakmazdım, önemli olan 10-15 sn. artık her neyse süreyi tamamlamaktı.

ha birde, o siteyi editlemesi çok kolay arkadaş, google benzeri basit ama etkili bişey yapabilirsin ama anladığım kadarıyla pek kasmak istemiyorsun :D onun için sen türkçe isimli ingilizce sitesini tanıtma çalışmalarını hızlandır, sana söz ben her gün bir arama yapacağım :D

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş çok fazla pot kırmış bu forum u biraz küçümsemiş sanırım buradaki webmasterlar senelerdir bu piyasanın içinde .

O

onder

Misafir
buna bende dikkat etmemiştim :D

şu iki nokta kopardı beni;

"Scriptte biraz sorun olabilir yazması uzun sürdü" hmm :D

"Not 3: Lütfen hile yapmayın koruma fazla koymadım kısa zamanda iflas etmeyim gerçekten çok emek harcadım rica ediyorum.." sanırım emek dediğin forumu kurması olsa gerek, çünkü ben hiç bir değişiklik göremedim.

ha bu arada merak etme o script'te bir kısım korumalar var.. :mad: aptal sandın galiba insanları..

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle eleştirileriniz için gerçekten çok teşekkür ederim...
Sırayla cvp vermek gerekirse...
1: Scripti ben yazdım ile kastım bunun türkçe versiyonunu çevirmiştim onun için uğraştım yani bu sitenin türkçe içerikli olanıd var unutmuşum onun için cevirirken çok uğraşmıştırm. Script jomo scripti arkadaşlar...
2: Host konusunda ücretsiz aldım çünkü bu şirketin php sistemini biliyorum başkalarının arayüzü hakkında bilgim yok ama bugün sipariş vericem...
3: Türkçe alan adının nedeni türkiyedeki yabancı içeriğe sahip türk webmasterlara seslendiğim için türkçe sectim...
4: Script illegal arkadaşlar...
5: Eleştirilerinizi ve Önerilerinizi en iyi şekilde değerlendiricem... Biryerlerden başlamak gerektiğini düşündüğüm için açtım siteyi...

Yazmaya Gayret Gösteren Herkese gerçekten çok Teşekkür Ederim

O

onder

Misafir
1: Scripti ben yazdım ile kastım bunun türkçe versiyonunu çevirmiştim onun için uğraştım yani bu sitenin türkçe içerikli olanıd var unutmuşum onun için cevirirken çok uğraşmıştırm. Script jomo scripti arkadaşlar...

Scriptte biraz sorun olabilir yazması uzun sürdü.

canim benim ya :D

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onder' Alıntı:

hayatimda ilk defa net uzerinde bir yaziyi okurken gulmekten yere dustum :)
daha nediyim.
hahahah :)

yemin ediyorum supersiniz, muhabbet tam karikaturluk ya :)ahahah

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
risingstar' Alıntı:
Öncelikle eleştirileriniz için gerçekten çok teşekkür ederim...
Sırayla cvp vermek gerekirse...
2: Host konusunda ücretsiz aldım çünkü bu şirketin php sistemini biliyorum başkalarının arayüzü hakkında bilgim yok ama bugün sipariş vericem...
3: Türkçe alan adının nedeni türkiyedeki yabancı içeriğe sahip türk webmasterlara seslendiğim için türkçe sectim...
4: Script illegal arkadaşlar...
5: Eleştirilerinizi ve Önerilerinizi en iyi şekilde değerlendiricem... Biryerlerden başlamak gerektiğini düşündüğüm için açtım siteyi...

Yazmaya Gayret Gösteren Herkese gerçekten çok Teşekkür Ederim

Hepimiz seni eleştirdik "doğrularıda söyledik.."
..
Burda senin yaptığın..
Hatayı anlamak ve tartışma yaratmayacak bir açıklamada bulunmak, teşekkürler..

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Traffic from IP address 195.175.37.11 is currently not accepted by the destination web site.
bu ipden giren kişiler kabul edilmemektedir diyor.
katkımız olsun dedim ama yok. yabancılar geoip ile istenilen ziyaretçi istenmeyen ziyaretçiyi algılıyor. basit bir olay Türkler dışarı diyorlar.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla herşeyi boşveriyorum :) Eğerki script korsan ise yani lisanssız ise arkadaş onu kurar iken Jomomedia adminine ve scripti yazan avusturalyalı arkadaşada "Ben iste kurdum, sitemin adresi bu,admin name im bu ve admin passwordum bu" diye bir oto mail attığı kesin.Site kurulumu sırasında script böyle oto mail atıyor.Yani bu türkçe isimli,yabancı dildeki sitenin tüm bilgileri scripti yazan ve satanda mevcuttur ki düzeltme yapılmadı ise gerekli dosyalarda :)

P

Parae

Misafir
oyuncu' Alıntı:
Traffic from IP address 195.175.37.11 is currently not accepted by the destination web site.
bu ipden giren kişiler kabul edilmemektedir diyor.
katkımız olsun dedim ama yok. yabancılar geoip ile istenilen ziyaretçi istenmeyen ziyaretçiyi algılıyor. basit bir olay Türkler dışarı diyorlar.

Bunu demesi gayet normal çünkü bu arkadaşın kullandıgı PPC partneri Belli ülkelerden gelen clicklere ödeme yapıyor ...

PPC' lerde , genelde ppc'lerin %90'ında Türkiye kabul edilmemekte ..

%10'luk kabul eden kesim ise zaten international PPC'ler ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5