İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yabancı Ziyaretçi Webmasterlara Kazanma İmkanı

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb. Arkadaşlar
İyinet Forumunu Uzun zamandır Takip etmekteyim. Ve sponsorlar konusunda birikim sahibi duruma geldim bundan dolayı bu bilgimi kazanca dökmek adına bir affiliate sitesi açtım.
Site Tamamen PPC yani arama başına tık para mantığıyla çalışıyor. Her arama sonucunda o linke tıklanması sonucu alacağınız para miktarını linkin yanında görebiliyorsunuz. ödemeler karşı sponsor firmadan geldikten sonra en geç 3 gün içinde yapılıyor. Şimdilik paypal ile çalışıyorum ancak isteyenlerin banka hesabına havalede yapabilirim. Scriptte biraz sorun olabilir yazması uzun sürdü. Neyse ilgilenenler için web adresi:
http://www.webyayin.com
Tıkla

Not: Kazancımın %50 sini webmasterlarla paylaşmaktayım eğer kazancım artarsa bu oranı arttırmayı düşünüyorum mesela %80 ler civarına getirebilirm. Çünkü esas işi webmasterlar yapacak esas parayı onlar hak ediyor..

Not 2: Ayrıca Ödeme alırsam ödemenizi kesin yaparım isteyene paypal isteyene banka havalesi bu konuda güvenebilirsiniz. Eğer sponsorum ödeme yapmazsa bundan hemen haberiniz olacak ve sizi uyarıcam.

Not 3: Lütfen hile yapmayın koruma fazla koymadım kısa zamanda iflas etmeyim gerçekten çok emek harcadım rica ediyorum..

Not 4: Bu sistem Türk Kullanıcalarada çalışmaktadır Ancak sadece bazı aramalarda ortalama 0.04 - 0.09 $ Kazanmaktasınız. Bu Miktar Türk Ziyaretçiler için Oldukça İyi bir Rakamdır.

İlgilenen Herkese Teşekkürler...

H

hibrahim

Misafir
amacın turk webmasterlar değilse ki olmamalı zaten neden turkçe bir domain?

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amacım türkiyedeki yabancı ziyaretçi potansiyeline sahip turk webmasterlar onun için domain turkce

H

hibrahim

Misafir
ok anladım inşallah yeterli sayıda bulursun bu arada not düşeyim arama sonuçların hep boş search kaynağını ya değiştir yada 1-2 tane daha ekle..

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önerin için sağol. Şu an Deneme Aşamasımdayım Onun için sadece 2 şirket ile çalışıyorum . Çok seçici davranmam lazım herkes birbirine kazık atıyor bundan dolayı ödeyen sponsorlardan seçmem gerekli... Tavsiyesi olan varsa alabilirim.

aykut999

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Scriptte biraz sorun olabilir yazması uzun sürdü."
http://www.jomomedia.com/ppc/ jomomedia ile bi alakan var mı?
Kendin mi yazdın gercekten?
Gercekten ciddi bi isle ugrasmak istiyorsan bence bedava hostu bırakmalısın.
Cogu kisi bu yuzden uye olmayacaktır.

Kolay Gelsin.

H

hibrahim

Misafir
zaten bu iş için belli başı scriptler var kimse kendi yazmıyor o yuzden sorun olmamamlı orası ancak free host kısmın katılıyorum...

O

onder

Misafir
dostum hevesini kirmak istemem ama bos bir caba icerisindesin. bilgin olsun. o siteden 10 dolar bile kazanamazsin.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben giremedim yaw. Url gecerli deil diyor. Acaba bu bedava hostun bandwithimi tukendi?

Neyse henekadar goremesemde basarilar.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu script onlarca web sitesinde kullanılıyor, bu güvenimizi -1 yapıyor.
"Yayın alanı ücretsiz host" bu -2
Buda "Bize kazanç sağlayacak kişi kendi kazanamamışkı host almamış" düşüncesini oluşturuyor.
Bu yüzden kesinlikle tavsiye etmiyorum..

B

besturk.net

Misafir
bencede dostum zamanını daha yararlı işlerde harcamalısın

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
Bu script onlarca web sitesinde kullanılıyor, bu güvenimizi -1 yapıyor.
"Yayın alanı ücretsiz host" bu -2
Buda "Bize kazanç sağlayacak kişi kendi kazanamamışkı host almamış" düşüncesini oluşturuyor.
Bu yüzden kesinlikle tavsiye etmiyorum..

+1 (ya da - 3 )

bence sadece para kazanmak konusunda zaman kaybı. ama bazı şeylere başlayabilmek , olayı yaşayarak öğrenebilmek adına güzel bir çaba.

ama çok profosyonellik gerektiren bir iş için yapılan yorumlar gerçekçi.

M

MrManson

Misafir
sen illegaltech risingstar mısın ?

evet ayrıca kullandııgn script herkesin elinde , sitelerde fln .. Isteyen olursa paylaşabilirim burada.

P

Parae

Misafir
Ben bu scripti herşeyiyle Legal GPT'lerde görüyorum ...

Ve sendeki Script İllegal diye tahmin ediyorum , yani bu scriptleri lisansı ile alıyorsunuz ..

2. kez bile site açsanız mutlaka 2.kez lisans almalısınız ..

Zaten Yabancı Kaynaklarda paylaşılan bir site olsaydı mesela GPT işiyle ilgili yerlerde ,

kimse üye olmaz + arama yapmazdı !!

Ayrıca Bu tarz siteler arama kaynaklarını GTPR'lerden alıyorlar ,
Ve sitenin tanınmasını istiyorsan sende GPTR'lerde reklam alcaksın (get paid to read=oku kazan) fakat aldıgın reklam bir işine yaramıyacak çünkü illegal oldugunu anlayan kimse arama yapmaz !!

eğer elindeki script illegal ise ,

O

onder

Misafir
Parae eğer arama kaynağı derken scriptin arama yaptığı yeri kastediyorsan, o scriptin admin panelinde arama yeri olarak dmoz, altavista v.s gibi kaynakları seçebiliyorsun. gtpr olayını pek anlayamadım.

P

Parae

Misafir
Arama Kaynagı derken , Sitesine arama yapılmasını sağlayacak kaynaklar anlamında söyledim . Bu arkadaş bu sistemi para kazanma amaçlı açtıgını belirtmiş ,

Para Kazanma amaçlı bir PPC sitesinde Arama-click alabilmek için Oku Kazan tarzı sitelerden reklam almalısın ben bunu söyledim , yani kimse google varken ordan arama yapmaz , bu tarz yerlerden arama yapan kişilerin %90'ı Oku kazanlardan gelmekte !

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bir kaç yorumda benden;

1-sponsor lar konusunda birikim sahibi oldum demişsin ama gptr leri anlayamıyorsun.

2-scriptin lisanssız

3- tasarımın olduğu gibi hiç bir değişiklik yapmamışsın scriptte

4- adresin Türkçe siten ingilizce, bu nasıl bir çelişkidir.

5- bu scriptle kurulmuş sitelere sadece hileciler üye olmakta. kazancı unut.

6- ppc devri kapandı artık...

not: hazır kurulu bu tarz site almak isteyenler iletişime geçsin benle...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5