İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo Artik 250 Mb

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda gene bazı arkadaslar, hotmail deki kucuk 1 hileden soz etmisti...
buna gore bulundugunuz lokasyonu USA olarak ayarladıgınızın 1 kac gun akabinde hesabınız 100 mb a cıkıyordu....

hic ugrasmayın,,,

yahoo da sonunda google la rekabette geri kalmamak icin

4 mb 16 mb 100 mb derken simdi 250 mb mail kapasitesi sunuyor...

1-) Yahoo nun arabirimi cok kolay, bence bu artı yonu

2-) inanılmaz spam geliyor , iste buda eksi yonu

3-) gerci spam yakalama toolları daha islevsel olmus ancak hala yetersiz gibi

www.yawhoo.net den onemle duyurulur :)

Z

zeynelkoc

Misafir
hayırlı olsun ama google varken bunu kullanmam
google hem çok hızlı hemde sorunsuz

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zeynelkoc' Alıntı:
hayırlı olsun ama google varken bunu kullanmam
google hem çok hızlı hemde sorunsuz

kardes google daki mail olayından ilk senin sayende haberim oldu ve ilk senden maili aldım, hatırlar mısın bilmiyorum.

ama gercekten bana yolladıgın icin tekrar tesekkurler,

lakin yahoo yu bende nerdeyse hic kullanmıyorum,

ancak adamlara uzulumuyo da degilim,, cok degil 5 sene once google mı vardı adamlar tek basına idi...
gun gectikce kan kaybediyolar

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo dünyanın en büyük sitelerinden biri hatta en büyüğü. Yahoo yu ziyaret edenlerin %39'u mail.yahoo.com u kullanıyor. Yahoo nun mail kullanıcıları için büyük bir olay olabilir. ama zeynelkoc'unda dediği gibi google çok çok daha hızlı. yahoo.com'u belki bir ihtimal hotmail kullanıcıları tercih edebilir (mail kotasından dolayı) ama benim şahsi düşüncem gmail ile yarışamayacağıdır. Tabi büyük konuşmak olmaz ama görününen köyde kılavuz istemez. Hayırlısı diyelim.

Saygı ve sevgilerimle...

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo gerçekten spam torbası. Gmail ile hiç bir açıdan kıyaslanamaz.
Google da türkçe kodlama sorunu çok kısa süre içinde nasılsa çözülecek. Uzun vadeli bir mail .ve beta iken bu özellikleri varsa sonra ne olur diyorum.Benim özel bilgilerimi kullanıp bana reklam yapacaklarmış. Yapsınlar ne sakıncası var. Özel bilgilerimi kullanmadan alakasız reklam yapacaklarınan ne ile ilgilendiğinmi bilip ve kullanıp alakalı reklam yapsınlar.

Not: SN. drstranger; lütfen sitenizin reklamını yapmak için yeni siteler bölümünü insaf sınırları içerisinde kullanıın enilik var ise mesela.. Ayrıca, zaten imzanızda var ve imzanız her mesajınıza ekleniyor.. :)

Saygılar...

D

deneme

Misafir
hotmail 250mb

hotmail den 250mb mail alınabiliyor.ama 1 ay 25mb kullanıyosun.üstelik spam derdi de yok.bence babalar gibi olay.üstelik mevcut adresinin kotasını da genişletebiliyosun aynı şartlarda ilk ay 25mb 2. ay basından itibaren sonsuza kadar 250mb. neden yıllardır kullandıgım mail adresimi değiştireyim ki ? tamam extra olması bi şey kaybettirmez ama ben rahatımı bozmamaya bakarım.babalar gibi 250mb hootmailim var.5 senelik mail adresim.kota dolma derdi de yok.gmail imde var elbette ama gelen bi şey olmadıktan sonra oraya ne işe yarar ? diğer mailime gelen resimleri forward etmekten başka.
hotmailinizi 250mb a çıkartmak isterseniz www.mactahmin.net te forum bölümüne yazdım.kendi sitem oldugu için adresi veriyorum.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sevgili referxchange,

walla bu sefer reklam yapayım diye bi sey soz konusu degildi :) boyle bi olay cercevesinde bir tartısma platformu yaratmak istedim. Sonucta benim yahoo ya belli bir sempatim var. Diger insanlarda bu nasıl diye merak ediyordum.

thats all for it!

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
ben 97 den beri yahoo kullanıyodum... gmail çıktı mertlik bozuldu... :) artık ikisini de kullanıyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5