İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yahoo beta ve msn ads

P

php12.com

Misafir
Arkadaşlar msn ve yahoo, adsense tarzı birşeyler yapacaktı. Yahoo'nun betası şimdilik işlevsiz, özel başvurular dışında kayıt kabul etmiyor. peki msn'inki ne durumda, bilen haberdar olan var mı? Eğer msn'in kendi resmi sitesinde bu konu ile ilgili bir yazı veya link varsa onu bana verebilirmisiniz.

Birde Yahoo ads beta'ya kayıt olmayı başarabilmiş birileri varsa bana hangi siteyle kayıt olduklarını, türkiyede yaşayıp yaşamadıklarını söyleyebilirler mi?

teşekkürler.

adbrite dışında efektif bir sponsor bilen var mı.. adsense ve adbrite ile benzer mantıkta çalışıp türkiyeye ödeme yapan şirketlerin isimlerini bilenler söylerse sevinirim. gelir kaynaklarını çeşitlendirmem lazım çünkü google hakkında hoş olmayan şeyler geliyor kulağıma.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
USA dışından yahoo publisher hesabı açmak için, US ta bir şirket kurmak, bir banka hesabı açmak ve bir de EIN numarası almak gerekiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5