İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo bile AdSense kullanıyor!

S

Skeleton

Misafir
http://www.flickr.com adresinde resim paylaşımı yapılan bir community var. Yahoo kısa bir süre önce bu siteyi satın almış ama içindeki Google AdSense reklamlarını ya unutmuş ya da host parasını çıkarmaya çalışıyor :p

Screenshot için tıklayın.

vardır

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo'da adense göremezsiniz.

Önce yahoo'da adense göster bana ondan sonra " Yahoo bile AdSense kullanıyor! " diye konu aç.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
vardır' Alıntı:

Önce yahoo'da adense göster bana ondan sonra " Yahoo bile AdSense kullanıyor! " diye konu aç.
arkadaşlar göstermiş zaten yahoo denince illa yahoo.com gelmesin aklınıza, bütün şirketleri dahil bu isme.

vardır

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım yahoo 'nun adense kullanmasına imkan yok.

flickr.com yahoo demek değildir. Sahibi aynı olabilir tabii ona lafım yok..

S

Skeleton

Misafir
vardır' Alıntı:

Ben "yahoo.com adsense kullanıyor demedim", "Yahoo'nun satın aldığı bir site kullanıyor" dedim.
tr.st' Alıntı:
yahoo denince illa yahoo.com gelmesin aklınıza, bütün şirketleri dahil bu isme.
bu cevap yeterli sanırım

vardır

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başlıkta Yahoo bile AdSense kullanıyor! yazıyor da.

S

sitemerkezi.net

Misafir
millet isyanlarda, başım ağrıyor desen ona bile birileri karşı çıkacak, başım ağrıyor deme, başın neden ağrısın...

S

Skeleton

Misafir
Ben mi anlatamıyorum sen mi anlamak istemiyorsun: Yahoo.com bir siteyi temsil ediyor, Yahoo ise bir şirket. Site sitedir, şirketin ise onlarca sitesi olabilir. Konuyu açtığıma açacağıma pişman oldum ha. Bu arada başım da ağrımaya başladı :)

Q

QuicK

Misafir
sitemerkezi.net' Alıntı:
millet isyanlarda, başım ağrıyor desen ona bile birileri karşı çıkacak, başım ağrıyor deme, başın neden ağrısın...
Helal sana.. Çok doğru yazmışsın.
Klavyesi olan yazıyor işte.. Elin klavyesi uzaktan kumandalı değilki.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5