İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo Cevap vermıyor şimdi ne olacak

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
buyrun burdan yakın

yenı server aldım ns lerın aktıf olması için yahoo şirketının domaının ıp lerını değiştirmeıos gerekıyor bu şekılde o domaınden diğerlerıne ns verebılırım ancak yahoo maillerımın hiç birine cevap vermıyor 3 gundur server beklıyor boşa işlemce yoruyor :)

bu adamalra başka nasıl ulaşırız ya

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
eğer domain panelde görünmüyorsa (ki genelde görünmüyor) adam gibi bi registrar'a domaini transfer edeceksin. tabi domainin transfer edilebilirlik süresi dolmuşsa.

eğer domain panelde görünüyorsa (ki domains.yahoo.com'dan bakabilirsin) oradan değiştirebilirsin.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hayır benım anlatmak ıstedığım ns lerı yaratıcam ben ns yaratmak için panelden gırılmıyor sanırım daha onceden deneyen varmı bunu

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Email ile ulaşamamaktan dert yanıyorsan, telefonla da konuşabilirsin.
Skype gibi bir uygulama ile, ücretsiz görüşme yapabilirsin.

Small Business : +18667819246
Custom Mailbox and Domains : +18668498258
Merchant Solutions, Web Hosting, and Business Mail : +18668008092

Telefondaki müşteri hizmetleri senden bazı sorulara yanıt vermeni isteyecektir.
Şöyleki;
Yahoo ID, alternatif email adresi, doğum tarihi, şehir, posta kodu, gizli sorunun yanıtı, telefon numarası ve kredi kartının son 8 hanesi. Bu sorulardan bir yada birden fazlasına hazırlıklı olmanı tavsiye ederim. Ayrıca, kolaylık olması açısından karşı tarafa söylediğin şeyleri harf harf kodlayarak iletmen fayda sağlayacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5