İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yahoo da mevcut domaini. trahnsfer ettik 5 yıla ödemeyi. aldı 1 ay önce pending de

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mevcut domaini. trahnsfer ettik 5 yıla ödemeyi. aldı 1 ay önce pending de bekliyor şuan aktif olmadı domain pahnelde 5 ödendi görühnüyor 1 ay geçti. whois de değişmedi. 2 aydı domain süresi. bitişine. 1 ay kaldı durum ne olur

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilinen bir Türkçe ile tekrar yazar isen yardımcı olmaya çalışayım :)

Sanıyorum acele nedeniyle yazdın ama pek birşey anlaşılmıyor..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
pendikte bekliyorduk , kamyon durdu. üniversitedeki panele gittik. 1 aydır bekliyoduk bu paneli. parasını ödedik. 5 kez başvurduk. ne olacak benim halim :D

bu da baya anlamlı oldu heralde :D

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım kampanyalı alımdan soz edıyor hanı 1,99 a alıyorsun orda 5 yıl gıbı bişiler yazıyor :p

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Welcome to Your Domain Control Panel
Your domain name activation is pending. More Info

Domain Name: benim.com

View Your Domain Registration

Review your contact information and registration details.

Forward Your Domain
Send visitors to another web address automatically.

Control Account Access
Choose who can manage your domain.

Manage Advanced DNS Settings
Create or modify advanced domain name records (such as MX records).

panelde bu var yeni alınanlar aktifken bu beklemede yanii
domain panelde 5 yıl ödendi görünüyor panelde ödemeyi aldı domainin whoisine bakınca süre uzamış görünmüyor transfer gerçekleşirmi gerçekleşmezmi ne yapmalıyız

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Your domain name activation is pending. More Info

More Info tıklayınca bu yardım yazısı çıkıyor

Your domain is pending. The pending state occurs for all newly registered domains and re-delegated domains.
For a newly registered domain, this means that the domain registration has not yet propagated across the Internet. A new domain takes 12 to 48 hours to propagate across the Internet depending on the extension you have chosen.
For a re-delegated domain, pending means that you need to change the name server at your registrar to point to Yahoo!. After you complete this change, it will take up to 48 hours for the changes to propagate across the Internet.
We will show a "Domain Pending" message on your service until your changes have propagated. We will email you as soon as your domain changes are completed and active.

The main effects of having a pending domain are:
Web Address - For newly registered domains, visitors who go to your web address (aslanoto.com) will see a "Page Not Found" error. For re-delegated domains, visitors will see the page or web site that is currently shown, depending on the settings you have made at your registrar.
Email Forwarding - The email forwarding to your Yahoo! Mail account will not function while your domain is pending. We recommend that you create the email address now so that it is ready to forward email as soon as your domain is active.

M

mcanli

Misafir
Ben bu sabah 2.99 dan iki info domain aldım.
Biri yarım saat sonra diğeri 1.5 saat sonra aktif hale geldi.

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir kaç tane domain almıştım. iptal etti yahoo. anlamadım gitti. domain ismide .....abi.com bir isim ve sonu abi yani önemli bir domain de değildi. neden iptal etmiş olsa gerek?

G

Geveze.at

Misafir
sessizliktr' Alıntı:
ben bir kaç tane domain almıştım. iptal etti yahoo. anlamadım gitti. domain ismide .....abi.com bir isim ve sonu abi yani önemli bir domain de değildi. neden iptal etmiş olsa gerek?
Benimde basima 2 defa geldi. Kredi Karti infonu diger satislar icin kaydet demezsen bazen problem yasiyor. Parayi cekemiyor. Yahoo ya mail at ve ödemek istedigini söyle. Onlar sana yapilmasi gerekenleri söylüyorlar

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain panelde 5yıl ödendi görünüyor acaba domain süresine ilave olacakmı transfer süre uzatan oldumu ??

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başkasına transfer değil de başka yerden aldığım domaini yahoo dan süresini uzatmak ödeme yaptım yahoo ya

önceki domaini aldığımyere kilidi kaldırttım
domain kilidiniz açılmıştır diye mail geldi önceki domaini aldığımyerden 1 ay geçti whois değişmedi gene soru maili yolladım başka bişey yapmamıza gerek yok dedi cevapda yahoya mailatmadım 15 gün kaldı süre eklenirmi uzarmı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5