İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo dan aldigim Domain Panelde yok

G

Geveze.at

Misafir
Selam Arkadaslar,
gecenler cok sayida yahoo dan domain aldim. Ama bunlarin icinde bir tanesi aktif olduktan bir kac gün sonra panelde görünmüyor?
Bunun nedene ni olabilir?
Tesekkürler

D

discoface

Misafir
hepsini aynı üye ismiyle (maille) aldığına eminsin dimi? hatırlatmak için söleyim dedim. insan bazen dalıp gidiyor da..

G

Geveze.at

Misafir
evet daha dün aksam panelde görüyordum. Yönlendirme bile yaptim Sedo ya. Simdi sayfada garip bir yazi yaziyor
Site Temporarily Disabled
This site has been temporarily disabled. If you are the owner of the site, please contact customer care
Siteyi kapatmislar ama kim?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geveze.at' Alıntı:
evet daha dün aksam panelde görüyordum. Yönlendirme bile yaptim Sedo ya. Simdi sayfada garip bir yazi yaziyor
Site Temporarily Disabled
This site has been temporarily disabled. If you are the owner of the site, please contact customer care
Siteyi kapatmislar ama kim?

Trade mark bir domain aldıysan, mesela içinde google kelimesi geçen bir domain aldıysan, yahoo bu tip domainlerin kayıtını 2 gün içinde iptal ediyor.

G

Geveze.at

Misafir
bedavaonline' Alıntı:
Trade mark bir domain aldıysan, mesela içinde google kelimesi geçen bir domain aldıysan, yahoo bu tip domainlerin kayıtını 2 gün içinde iptal ediyor.
Kesin öyledir. Güzel bir domaindi. Napalim saglik olsun :)
Yardimlar icin tesekkürler ilgilenenlere ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5