İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yahoo dan domain aldım panelim de yok!

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar. Yahoo' dan domain almıstım bir kaç tane. bugün tekrar bir tane aldım baktım hesabıma son aldığım domain gözüküyor oda pending de.. diğer domainler yok piyasada. fakat önceden aldığım domainlerden birinı yayına sokmuştum. şuanda hala site acılıyor. anlamadım gitti. sizce panelden cıkarılan domainlerin parasını geri gönderirmi? Ne yazayım bu adamlara ben.

L

leamer

Misafir
sessizliktr' Alıntı:
Selam arkadaşlar. Yahoo' dan domain almıstım bir kaç tane. bugün tekrar bir tane aldım baktım hesabıma son aldığım domain gözüküyor oda pending de.. diğer domainler yok piyasada. fakat önceden aldığım domainlerden birinı yayına sokmuştum. şuanda hala site acılıyor. anlamadım gitti. sizce panelden cıkarılan domainlerin parasını geri gönderirmi? Ne yazayım bu adamlara ben.

Yahoo için burada önceden bir çok konu açılmıştı. Bi gözat derim.

G

Geveze.at

Misafir
Benim basima böyle cok geldi
Bazilari tm oldugu icin kabul edilmedi. Ama yahoo parayi cekmiyor. Pending yazan ise en kisa zamanda acilir. Ama sitelerinin aktif olmasi ilginc

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar.. aldığım domainler de cok harika birşey değilki. "...abi.com "diye domain de aldım bunu da geri aldı yahoo. ne yapacaz adadasd.com böyle domainmi almamız lazım geri almaması için. sanırım en iyisi yine de normal domain fiyatları. 1-0 olsun sağlam olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5