İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo publisher Hesabi verilir

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazilarinin bildigi gibi yahoo da adsense gibi birsey cikardi.

Ben iki sitem icin basvurmustum, ikiside kabul oldu, ama malesef vergi numarasi istiyorlar, ilk basta, yani hesaplari kullanamiyorum

Bu forumda ABD de yasayan filan varsa (vergi yada sosyal guvenlik numarasi) olan onlara verebilirim iki tane var. vede ingilizce sitesi olan

Benim duyduguma gore yahoo nun tiklamalari cok cok fazla veriyor google dan hatta yahoo webmasterleri cekmek icin tiklanan paranin hepsini webmastera veriyor, kendisi hic bir sey almiyor,

D

doLob

Misafir
turkiye icin uzun sure kullandim sonunda total balance -x.xxx,xx USD oldu

yani reklam yayinlayip borclu kaldik :)

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yahoo publisher sayfasinda yazan "Participants of the program must have a valid U.S. Social Security or Tax ID number, and web site content that is predominantly in English and targeted at a U.S. user base" sartlar program beta asamasinda oldugundan herhalde degil mi? yoksa turkiye'den fazla ragbet goremezler.

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e kendisi hiç birşey almıyorsa bu adamcağızların kazancı nerden olcak ki .. bir yanlışlık var orda bence.. öyle şey olmaz ;)

D

doLob

Misafir
YPN den atilan ilk turk olarak gelen mailde su anda sadece USA clicklerine odeme yaptiklarini ve USA clicklerimin odenecegine dair mail attilar. INTL oldugu zaman tekrar hesabimi acacaklarmis.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5