İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo Publisher İçin Ortak Arıyorum

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Yahoo Publisherda üyeliğim var Uzun zamandırda kullanıyorum USA Vatandaşlığım Var, Ancak kendime bir yada iki ortak alıcam. Size vereceğim Reklam Kodlarını ( Renk tasarımını Size Bırakıcam ) sitenize ekleyeceksiniz ve kazanmaya başlayacaksınız. Tıklamaya inanılmaz yüksek verdiğini söylememe gerek yok ama yinede aşağıya bir screen Shot ekledim. Hesabımdan size ve sitenize özel bir kanal açıcam googledaki gibi buradaki kazancın %60 ını size vericem Zaten iyi bir hitiniz varsa oldukça yüksek para kazanırsınız.
Çok sınırlı sayıda kişi alıcam ödemeleri her ayın 30 unda yapıcam 27 sindede bana geliyor ödemeleri türkiyedeki istediğiniz bir bankaya 24 saat içinde yatırıcam. Hesaba ait hiçbir bilgi verilmeyecek istediğiniz zaman istatistikleriniz screen shot görüntüsünü yollucam.
Sorusu olan ve Başvuru Yapmak İsteyenler Özelden Bildirsin ve Aşağıdaki Formu Doldursun
Not: 5000 Hit altındaki, absürt , marez ve MP3 Siteleri Başvurmasın

Sitenizin Adresi:
Sitenizin Günlük Hiti:
Sitenizin Hit Kaynağı:
Sitenizin Bulunduğu Server: ( Dedicated, reseller, host )
Yasal Olmayan İçerik Varmı :
Script yasalmı ve Telif Hakkı Sorunu Varmı :
Sitenizin Telif Hakkı Sorunu Varmı:
Sitenizin Hitlerinin Ülkelere Göre Dağılımı:

nonamech2.gif

Yukarıdaki Trafiğin Hepsi Türk Clicklerine Verilmiştir.

İlginize Teşekkürler.

Not2: Başvurulardan Sadece İstediklerime Cevap yazıcam, Cevap yazmadıklarım Zaten Elenmiştir.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hani ben screen felan göremedim???
edit:mesaj yazdıktan sonra göründü bende anlamadım:S

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk clicklerine gösterim yahooda yasak diğilmi? bnm bildiğim sadece amerikan iplerine gösterim istiyor ve ordan tıklama istiyor...??

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilemiyorum Bugüne Kadar Hep Türk Hitli Sitelerde Kullandım Ayrıca Öyle Bişey Bence Olamaz Sadece Başvuru Olarak Amerikan Vatandaşı İstiyorlar

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özelden Gelen Sorulardan Birine Cevap Vermek İstiyorum Gösterime göre Tıklanma Oranı Düşük buBenim Sitemden ve Reklamların İngilizce Olmasından Kaynaklanıyor.

---------------

VE Ayrıca Verdiğim Formdaki Bilgileri Tam Olarak Doldurarak Başvurunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi