İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yahoo publisher network

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Yahoo publisher network başladı

Yahoo publisher network yabancı bir siteme davetiye gönderdi. Ancak kötü bir haber. Tax Info girilmeden kodlar alınamıyor.

Uzun lafın kısası, henüz uluslararası değil. Amerikan vatandaşı olmak gerekiyor kodları alabilmek için. Bekleyeceğiz bakalım. Bu da güzel bir gelişme.

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt yahoo adsense ye bende 1 ay kadar önce başvurdum bir süre sonra mail geldi adımları takip ettim ve üye oldum, tax ıss vs. o kısımları salladım, sonra üyeliğimi tamamladım fakat yalnızca usa dan üye kabul edildiğini öğrenmiş oldum2 gün önce mail atttım,cevp buı şekilde : Hello Serdar,

Currently, Yahoo! Publisher Network is only accepting account signs ups with
publishers that have a U.S. based business. If your business is outside of the US.,
than you are currently not eligible to participate in the beta version of Yahoo!
Publisher Network
şimdili bekleyeceğiz tabii, ama avantajı bence şu kazandığımız parayı overturede reklam olarak kullanabiliyoruz... isteyene üyelik bölümü görünütülerini gönderirim, gogoleye çok benziyor, tabii daha yakışıklı, ve kategorileri kendimiz ayaralıyoruz sanırım buna göre reklam çıkıyor,çünkü site eklerken kategori ve alt kategori seçiyorsun , kontrol ediyor olabilirlerde , açıklamlarını iyice okumak lazım..

K

Kara

Misafir
krake' Alıntı:
ewt yahoo adsense ye bende 1 ay kadar önce başvurdum bir süre sonra mail geldi adımları takip ettim ve üye oldum, tax ıss vs. o kısımları salladım, sonra üyeliğimi tamamladım fakat yalnızca usa dan üye kabul edildiğini öğrenmiş oldum2 gün önce mail atttım,cevp buı şekilde : Hello Serdar,

Currently, Yahoo! Publisher Network is only accepting account signs ups with
publishers that have a U.S. based business. If your business is outside of the US.,
than you are currently not eligible to participate in the beta version of Yahoo!
Publisher Network
şimdili bekleyeceğiz tabii, ama avantajı bence şu kazandığımız parayı overturede reklam olarak kullanabiliyoruz... isteyene üyelik bölümü görünütülerini gönderirim, gogoleye çok benziyor, tabii daha yakışıklı, ve kategorileri kendimiz ayaralıyoruz sanırım buna göre reklam çıkıyor,çünkü site eklerken kategori ve alt kategori seçiyorsun , kontrol ediyor olabilirlerde , açıklamlarını iyice okumak lazım..

Peki şuanda reklam gösterebiliyor ve kazançlarını da overture da kullanabiliyormusun? Bend e kabul edildim ama tax fln olmadığı için girmedim tabii...

Dear xxx,

Thank you for applying to participate in the Yahoo! Publisher Network beta program. We're excited to let you know that your application has been accepted and you can now proceed with creating your account using the link below:

zaako

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyenin ne kötülüğünü görmüşler bizim gibi temiz webmasterları nerde bulacaklar:)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zor dostum zor şarkısı ile eşlik etmek isterim konuya. Zaten onlarda bunun farkında tertemiz yahoo isimini neden TR piyasasına giripte kirletsinler :) TR gelir ve banlanan üyelerin her yerde sahtekar yahooo go home yahoo dediklerini duyar gibiyim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sorun webmasterlar değil. Sorun kendilerine reklam verecek reklam veren bulmaları. Zaten piyasada ne varsa Google toplamış gelipte burda reklam veren bulmaları bir dönem zor olabilir.

Ayrıca Yahoo bu işi Google dan iyi yapacak diye bir şey yok. Yahoo dan hosting yada domain alanınız varsa bilir. Bu adamlarda müşteri desteği diye bir şey yok.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sorun webmasterlar değil. Sorun kendilerine reklam verecek reklam veren bulmaları. Zaten piyasada ne varsa Google toplamış gelipte burda reklam veren bulmaları bir dönem zor olabilir.

Ayrıca Yahoo bu işi Google dan iyi yapacak diye bir şey yok. Yahoo dan hosting yada domain alanınız varsa bilir. Bu adamlarda müşteri desteği diye bir şey yok.

Merhaba,
Türkiyede mynet , juzy , garantiarkadas, kalbimde , randevum vs vs vs. Reklam verecek kapasite buluyorda yahoo mu veremeyecek. Yahoo ciddi anlamda yarin tık başına 0.05 den girse bile eminim bir sürü webmaster sitesine ekler diyorsanızki yahoo* ya reklam verecek müşteri nerede? bunu düşünmek bile istemiyorum bu onlar için işin en kolay yolu.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu müşteri bulmak, yayıncı bulmak gibi şeylere bağlamak yanlış olur. Parası olan ikisini de bulabilir heryerde. Google o mantıkla düşünse AdSense çıkmadan önce de tonla afilliate veya google olmadan önce de tonla arama motoru vardı mantığıyla bu işlere girmemesi gerekirdi. Olayın daha derin boyutları vardır kestiremeyeceğimiz ama kesin olan, Tr'ye gelirse webmaster'lar için oldukça olumlu bir gelişme olur. AdSense'e bu kadar mahkum olmak, birim fiyatları ne kadar düşerse düşsün ses çıkaramıyor olmak çok sıkıntı yaratıyor, tekelleşme her zaman kötüdür her piyasada.

Kaldı ki Yahoo bana göre seçici davranırsa siteleri onaylarken, Türkiye'de yayıncıdan çok reklamvereni olur kısa sürede. Müşteri desteği konusunda Google ne yapıyormuş onu anlamadım, mail gelirse diye ummak ve hile yapmasa da ya banlanırsam diye endişelenmekten başka bir ortam görmüyorum ben müşteri desteği ihtiyacı olduğunda.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sanırım 3 ay önce baş vurmuştum, malum sade US kabul ettiklerini bilmiyordum. maille bildirmislerdi. daha bayagi bekleriz gibime geliyor

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yahoo feed türk tiklarini bloke etti. Siz daha ne diye üye olacagim diyorsunuzki.
Yabanci siteleriniz icinse o zaman baska

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ypn önceden kullananlar bilirler eğer banlanırsanız zaman ne olursa olsun ödemenizi alıyorsunuz hesabınızdakini yani...

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de bukadar hile yapan insan olduktan sonra yahoonun gelmesi çok zor.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de iki tane yahoo davetiyesi vardi hatta burda isteyen varmi diye de yazmistim (belki abd de olan vardir diye).

ben benimkileri sattim. birini $1500 birinide $1750. Sende sat bence, en az $1500 rahat alici bulursun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5