İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo! Publisher Network

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önceden "Do you have a valid U.S. Social Security or Tax ID number?"'a no deyince kabul etmiyordu, şimdi gönderildi diyor.

Öncedende mi böyleydi, ben mi yanlış hatırlıyorum?

Deneyen ve cevap alan görüşlerini yazarsa...

Başvuru

M

MasterTR

Misafir
Sistem $uanda sadece USA icin cali$maktadir bo$una kayit olmayin derim..

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
216 da onu diyor sanırım eskiden sadece USA alıyordu acaba artık halka açıldı mı diye soruyor sanrım galiba belki olabilir dimi

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben de merak ettim şimdi, bu konuyu bir aydınlığa kavuştursak.Bilgisi olanların cevaplarını bekliyoruz...

M

MasterTR

Misafir
benim duzelttigim kisim neden yazimdan silinmi$ anlamadim? yanli$ bir$eymi yaptik burada??

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben başvurmuştum, 1 ay sonra cevap gelmişti. Şimdilik amerika için ve sınırlı sayıda yayıncı ile çalışıyorlarmış.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu günitibariyle sadece USA kişiler ve USA clickler ile çalışıyorlar Hala beta da Bu arada.Hiç Umut etmeyin boşuna.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
MasterTR' Alıntı:
benim duzelttigim kisim neden yazimdan silinmi$ anlamadim? yanli$ bir$eymi yaptik burada??
216 actigi basligi duzelttigi icin ortada bir "Adsense" durumu kalmamis. Ben de gece konuyu duzeltip, "duzeltme" kismini cikarttim (duzeltecek birsey kalmadigi icin).

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5