İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo Search Hakkında Acil Yardım!

ibrahim982

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben yaptığım bir siteyi yahoo search e ücretsiz olarak nasıl kaydedebilirim. Sitede ben ücretsiz kaydı bir türlü bulamadım bulan, bilen varsa lütfen yardım etsin. :(

I

incognito_

Misafir
Selam,

Yahoo indexine kayıt ücretli, siteni google' a kayıt ettirirsen, aynı zamanda yahoo' da da çıkacaktır.

mesajatcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizi yahoo ya kayıt etmek için ilk olarak bir kategori seçip sitenin en alt kısmından add url linkine tıklayıp kayıt işleminizi yapabilirsiniz

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
sitenizi yahoo ya kayıt etmek için ilk olarak bir kategori seçip sitenin en alt kısmından add url linkine tıklayıp kayıt işleminizi yapabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
var mı benden yüce insan... :)

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
sayfasından topladım... :)) Bir damlacık da olsa katkım olduysa ne mutlu bana...

M

MeTeHaN83

Misafir
oğuz söyle bakalım şimdi.o kadar adresi burada senden yardım isteyen arkadaşlara neden verdin .bunların bi işe yaramadığını ikimizde biliyoruz vede bilende biliyor ama hiç olmazsa bilmeyenlerin arkadaşların kafasını karıştırıp yanlış yönlendirme.onlar oyalansın dursun mantığı seninki.kimsenin zamanını çalmaya ve bilerek yanlış yönlendirmeye hakkın yok.

Z

zipNetwork

Misafir
Oğuz verdiin listeyi nereden araklayıp sitenin diğer bçlümleri gibi kendi içeriğin diye gösterdiğini merak ediyorum. ibrahim sakın bunlara teker teker kayıt yaptırıp zamanını boşa harcam dostum. google.com altavista.com gibi yerlere elinle submit yap. onu dışındaki arama motrlarına otomatikman yerleşmeye başlıyosun yetmezse internette çokca bulunan submit programlarından indir. Türkiyedeki Özellikle arabul.com ve arama.cc ye yaptıracağın kayıtlar senin siten için çok daha yararlı olucaktır. Türkiyede de sayısı oldukça artan ve toplistleerden bulabileceğin. Örnek: secin.com gibi sitelere siteni eklemen google da üst sıralara yükselmeni sağlayacaktır. submite ayıracağın zamanı site yapına ayırırsan direk hitin artar merak etme..

Z

zipNetwork

Misafir
Yazıcam merak etme. hit konusunu çözmiüşsüm o bölümü atlayabilirsin ama web konusunu anlmamışsın. tekrar tekrar tekrar okumanı tavsiye ederim. insanları yanlış bilgilendirmene diyecek sözüm yok.

S

Sticks

Misafir
Yahoo Search da mevcut olmak için Yahoo nun crawl etmesini beklemektense manual submit yaparsınız fakat manual submissionlar uzun süre alabilir. bunun için belirli bir kategori altında da yer alabilmek için $299 ödemeniz gerekmektedir. Fakat Yahoo da diğer arama motorlarından destek aldığı için Google ın sitenizi crawl etmesini bekleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi