İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo Türkçeleşiyor

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba Arkadaşlar,
Farkettiniz mi bilmiyorum ancak Yahoo! yavaş yavaş Türkiye'ye girmeye başladı. Uzun bir zamandır bu konuda fırsat buldukça yahoo ya yazıyordum eminim benim gibi yazan başkalarınında katkısıyla bu iş hızlandı. Yahoo'nun çok geçte olsa bir adım atmış olmasını fırsat bilip tüm webmasterlar olarak bize katkıda bulunmasını özellikle YPN'i Türk Webmasterlarına açmasını talep etmeliyiz.

Yahoo bu konuda duyarlı davranırsa sanırım bizde Yahoo'nun tanıtımına ve buna doğru orantılı şekilde kullanımına katkıda bulunabiliriz. Yahoo Publisher Network bizlere açılırsa google tekelindende kurtulmuş oluruz. Kısaca biz webmasterlar kendi yolumuzu kendimiz çizme noktasında alternatiflerin Türkiye'ye gelmesine ivme kazandırmalıyız. Eminim yeterli sayıda talep oluştuğunda Yahoo'da bunu görmezden gelmeyecektir.

Benim gibi düşünenler varsa buraya tıklayarak fikirlerini/taleplerini yahoo'ya bildirebilirler.

Herşey kazanan ve kazandıran Türk Webmasterları için..

izmitli4141

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence yeterli sayıda webmaster talebinden ziyade yeterli sayıda reklamveren talebi olsa daha hızlı işler bu süreç...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bunun olabilmesi içinde Yahoo nun kendisini bu konuda iyi tanıtmış olması gerekmezmi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5