İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo Turkiye

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanirim yahoo turkiyeyi barindiran arkadas bu forumdada takiliyor ne diyelim tebrikler.
domain: yahoo.com.tr
descr: Islem Bilisim Bilgisayar ve Internet Hizmetleri
remarks: ******************************************
remarks: * REG SERVER: DOMAINSISTEM.COM *
remarks: * LOCATION : BAYSAN INTERNET HIZMETLERI *
remarks: * CONTACT : [email protected] *
dom-net: 213.194.118.0 213.194.118.255
nserver: asp1.turkislem.com
nserver: asp2.turkislem.com
admin-c: AM9999-RIPE
tech-c: AM9999-RIPE
zone-c: AM9999-RIPE
source: RIPE # Filtered

person: Ahmet MENDES
address: Cosnuk Mah. Aytac Pasa Cad. 9. Sok No: 5 Malatya TURKIYE
phone: +90 422 311 5414
phone: +90 505 770 4440
remarks: *********************************************
remarks: * LOCATION : TURKISLEM INTERNET HIZMETLERI *
remarks: * PERSON : AHMET MENDES *
remarks: *********************************************
e-mail: [email protected]
nic-hdl: AM9999-RIPE
source: RIPE # Filtered

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
remarks: * REG SERVER: DOMAINSISTEM.COM *
remarks: * LOCATION : BAYSAN INTERNET HIZMETLERI *

burada bir serefsizin adi yaziyor..burak baysan..bu adamin ne isi var..turkislem iyi bir firma diye biliyordum..

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burak baysan veletinin ne isi var yahoo ile.

turkislem sanirim winsock'un. baysan bir tesaduftur herhalde

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tesaduf degil acikliyayim ...

TurkIslem.Com / winsock << sahibini cok iyi tanirim kendisi de beni cok iyi tanir realden tanirisiriz. Uzun sure beraber calistik.

Beraber calistigimiz bir donemde ( uzun sure oluyor 1 seneden fazla ) burak baysan 'in bir kolpasindan baska birsey degildir. Olay ripe de bitiyor ripe de yaptigi birsey ile yahoo.com.tr 'yi ahmet mendes adina kaydetmis gibi gosterdi. hatta hotmail.com.tr yahoo.com.tr hosting.com.tr asphosting.com.tr gibi bircok domaini. ve "Bir iki haftaya kadar ns ler aktif olur kullanirsin" seklinde bir ibare kullandi. Bekleyisin ardindan bu olayin dogru olmadigi ortaya cikti. bu sonuclar sadece ripe uzerindeki sorgularda ortaya cikiyor. Herhangi bir domain whois sitesinden whois cektiginizde boyle birsey olmadigini goreceksiniz. Turkislem.Com 'un sahibi ( winsock ) 'un burak baysan ismi ile birlikte lanse edilmesini ve ticari kariyerine zede gelmesini istemem. Bu isin asli bu sekildedir. winsock 'un burak baysan ile hic bir ilgisi bulunmamak ile beraber winsock hosting isi ile ugrasmakta ve oldukca saglam referanslara sahip olmaktadir.

www.kriweb.com adresinden www.yahoo.com.tr icin cekeceginiz whois sonucunda yahoo.com.tr nin asil sahibi olan "BERIL TEKNOLOJI LTD. STI." yi goreceksiniz. BERIL TEKNOLOJI LTD. STI. yahoo adina almis bulunmaktadir domaini. Temsilcilik yapmaktadir ve yahoo.com.tr 'ye ait ns bilgileri de ns1.yahoo.com ns2.yahoo.com seklindedir. Butun yonetimi yahoo.com 'a aittir.

Sanirim yeteri kadar aciklayici bir bilgi.

Kolay gelsin.

M

M@latyæsporlu

Misafir
vay anasını bu nasıbi acayip iş yav? :p

Kernel bu arada senin eve yakınmış elemanın adresi sen olmayasın adrese iyi bak valla ben senden beklerim :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@malatyasporlu evim ile o adres arasinda 3 km var ... ve Adim Ahmet Degil Mehmet Ismi gecen kisiyi 4 senedirli tanirim oda beni iyi tanir. sorabilirsiniz. Isterseniz :)

Benden bilmeyin ben sadece acikladim.

M

M@latyæsporlu

Misafir
he yav sen mücellideydin demi :) biliom adınıda belki dedim çift takılıosundur , e o zaman çöşnükteki kimdi ? aman neyse boşver :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cosnukteki Ahmet 'de ayrica ben artik malatya 'da oturmuyorum yarin gidiyorum :)

M

M@latyæsporlu

Misafir
bende gidiom ama 3 ay sonra neyse burası yöresel bi konu olmaya başladı sapıtmayalım konuyu :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5