İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo ve Msn'e Site Kaydetmek veya Deveye Hendek Atlatmak !

M

M@latyæsporlu

Misafir
yav nedir bu kardeşim kaç gündürlü dandik bi siteyi ekleyemedik gitti.. sizdede böyle sorunlar var mı ? msn diğer link sitelerine kaydettiğim sonuçları taradı siteyi taramadı gitti... yahooda zati tık yok... bi Google

nasıl oluyor yav bu yahoo ve msn ! ?

T

The_Best

Misafir
yahoo da önemli değil msn de önemli olan google salla gitsin diğerlerini ama illada ben kaydedecem diyorsan yahoo için söylüyorum meta na gerekli özeni göster.

M

M@latyæsporlu

Misafir
yok site yabancı o yüzden yahoo daha önemli metalarda doğal olarak en çok arananlar var... site spyware ile ilgili metada zibil gibi spyware yazıyor acep ondan mı olsa gerek ?

anlayamadık gitti yav... :(

S

Skeleton

Misafir
msn o kadar nazlı değil de yahoo çok nazlı. yahoo ya girmek için directorysine para verip girmen indexlenmen için garanti gibi bişieymiş. bir de yahooda hızlı indexletme için blog yapıp, blga link koyup, my yahoo dan bu blogu pingliyorsunuz. bu işlem orta çaplı fazla sayfası olmayan siteleri hızlı bir şekilde indexletebiliyormulş. ayrıntılı bilgi için google'da şunu aratabilirsiniz: blog ping index yahoo

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Dmoz a kayit ederseniz, yahoo msn ve digerleri ordan aliyorlar.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Walla Benim Sitem Googleye bile ekli degilken MSN'ye Ekliydi
MSN Ekliyor Hemen :)

Ama Yahoo, Altavista'ya Baglı Kalıyor Galiba :)

M

M@latyæsporlu

Misafir
Valla skeleton bende ingilizce yok zati dediğinden bişide anlamadım :) neyse bi aratiim bakiim..

M

M@latyæsporlu

Misafir
yok kardeşim yok olmuyor yav ,nası bu yahoo abdenin en çok arama yapılan sitesi oluyor yav bide süpergüç olacak adamlar bu kafayla nasıl olmuşlar hayret :p

A

altar

Misafir
alla alla benim siteleri kendileri indexliyor, bu arada yahoo iyi hit gönderiyor.

O

OLTA

Misafir
msni tek geçerim çoğunda 1 numarayım....
ayda 1GB yiyor ama olsun...

ama msnden gelen ziyaretçi google 10da 1i

M

M@latyæsporlu

Misafir
yav bana akıl verin :eek: millet nası kaydediyor yav. ne yaptınız nası kaydettiniz onu söyleyin ?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahoo bot, hızlı indexlenmek icin para talep ediyor :D bedava olayı yok yani, am bi sekilde dizine girdin mi, hergun geliyor.. ben nasıl gırdım bilmiyorum ama cok sadık :D

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aha malatyasporlu ne oldu ki hayırdır kuyruğuna mı bastım zamanında yoksa. unutmusum valla neyse benimde senle işim olmaz..

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet msn gercektende baya somuruyo serverı.vede pekte ziyaretci olarak katkısı olmuyo.benım gordugum kadarıylada google inatcı, yahoo sıp diye gelip indexliyo.

ama hic bi motoru icin meta tag'lerinin onemı yok gibi gozukuyor.bence sadece "o sayfa neyse" onu girin ve olabıldıgınce lite tutun, hatta bos bırakın, bosuna byte harcamaya deymez cunku.

yani tutupta keywords'e mp3,free mp3,free music,download mp3,download music,get mp3,get free mp3 gibi seyler yazarsanız arama motorlarında bu kelımeler aranınca siteniz/sayfanız cıkmaz, onem verilmiyo bunlara.

M

M@latyæsporlu

Misafir
DeviLLe' Alıntı:
aha malatyasporlu ne oldu ki hayırdır kuyruğuna mı bastım zamanında yoksa. unutmusum valla neyse benimde senle işim olmaz..
sifresiz.com <-> uyduizle.com

anımsadın mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5