İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo'da Domain Kayıt hala $4.98 ;)

E

erotika

Misafir
Merhabalar,

Yeni yılda biteceği söylenilen Yahoo'nun 4.98 $ a domain kampanyası 11 Ocak tarihine kadar uzatılmıştı. Baktım forumda yazan kimse de yok, ben yazayım dedim :)

Hala 4.98 $ kaçırmayın derim ;) Panelleri de gayet hoş ve gayet hızlılar..

http://smallbusiness.yahoo.com/

İlgili Metin:
Domains price Offer is open to new customers that purchase Domains. Limit one offer per customer, and one use per customer on a single account. Offer expires January 11, 2005 at 11:59 PM PST. Offers may not be combined with any other offers or discounts, separated, redeemed for cash, or transferred. Other terms and conditions apply; see the Yahoo! Small Business Terms of Service when you sign up.

innDirmp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kredi kartım olsa alacam
hemen ama yok.
ucuz ve guvenli cok iyi ,
ama aması var. cc yok -
almak isteyenlere tavsiye edilir.

E

erotika

Misafir
:) 32 domain regledim buradan kampanya dahilinde ve gayet de memnnum :)

Seneye olası bir fiyat artırımında, domain reseller paketime alırım tüm domainleri sorunda olmaz yani..

P

Parae

Misafir
ben şimdi bir domain regledim yani işleme soktular .. fakat bu domaini nerden kontrol etcem ? Para işlemi tamamlanıncamı hesabımda görcem ? Hessabımda nerden kontrol etcem ..

teşekkürler ,

E

erotika

Misafir
Small Business'den Manage My Services kısmından, Yahoo ID ve şifreniz ile login olup gerekli kontrolleri yapabilirsiniz.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahoo! domain kontrol paneli pratik ve gerçekten güzeldir.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddy nin üstüne tanımam :) her şey anında oluyor..
mükemmel adamların sistemi. bi kaç dolar içinde firmamdan vazgeçmem :)

P

Parae

Misafir
ya bu yahoo'da dün akşam bi domain reg'ledim ...

Ama ne mail geldi ne hesabımda domain ile ilgili bir yer görüyorum ...

acaba ödemenin onaylanmasımı uzun sürüyor ??

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adamalr 4$ diyorlar ama ilk aldıgınız domainde ücretde tekrar kredi kartından cektiklerini duydum..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Zevkler ve renkler tartısılmaz.. Bana göre En iyisi directi.com..
Yakında zaten domain satısına baslayacagım. Max fiyat 6,30 $ olabilir ilk etapta. Daha sonra düşecek ;)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
adamalr 4$ diyorlar ama ilk aldıgınız domainde ücretde tekrar kredi kartından cektiklerini duydum..

1.si godaddy tabiki mükemmel kontrol paneli sağlıyor, yahoo'da iyi bir kontrol paneli sağlıyor kimse 1,2 $ için registrar firmasını değiştirmesi gerekmiyor zaten.

2. Permisson arkadaşım, alakasız, bahsettiğin şey büyük ihtimalle YapıKredi WEB Card veya Garanti Sanall Kart ile yapılmış işlemlerdir, iki kere çekmiyor kredi kartındandan yanlış hatırlamıyorsam previzyon denilen bir teknik uygulama var bu gibi kartların üzerinde net üzerinden alışveriş yapıldığı için 2 kere çekilmiş gibi görülür, ama bir daha baktığınızda sanal kartınızda paranızın ilk çekilen kısmı tekrar yatmıştır kartınıza.Bu sorunlardan yakınan çok arkadaş tanıyorum lütfen max 9 gün bekleyip hesaplarını kontrol etsinler.

S

soundmaster

Misafir
evet sanalkart a benim iade oldu fazla çektikleri 1 hafta sora...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla ben en güvenilir ve büyük şirketelrinde buradan paket adlgını biliyorum
Registered through: www.GoDaddy.com burası cok iyi bence paket domaianlerde baya indirimli fiyataları

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5