İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yahoo'dan Google'ye Öğütler

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
20100502091240_yahooceo.jpg

İhtiyar arama motoru Yahoo, genç Google'ın iyiliği için birkaç ufak nasihat verdi...

BBC News'e konuşan Yahoo CEO'su Carol Bartz, Google'ın başının belada olduğunu söyledi ve Google'a birkaç tavsiyede bulundu. Google'ın " aramak "tan daha fazlasını yapması gerektiğini söyleyen Bartz; " Google işlerini değişik alanlara da kaydırmazsa ileride sorunlar yaşayacak. Google yalnızca arama motoruyla tanınıyor. Bu ise bizim işimizin yalnızca yarısı, onların ise yüzde 99.9'u. Google'ın ilginç olması için her yıl Yahoo büyüklüğünde bir şirket yetiştirmesi lazım" dedi.
Bartz, Yahoo'yu ayağa kaldırmak için Microsoft'la beraber bir arama motoru ortaklığına girmişti. Ancak Yahoo CEO'su rakiplerini pek takip etmiyor ve Google'ın Android, Buzz, Chrome gezgin ve işletim sistemini ve daha birçok şeyi pek de bilmiyor gibi görünüyor.

ChıpOnlıne

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Sevimli kadınmış...

Maksat alakasız olması :)

cagdasizm

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
ben de google'ın el atmadığı alan kalmadı diyordum :) çok ilginç

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Güldürüyorlar kendilerine :D Google ın ortaklarından olsam okur okur gülerim :D

BerkKanlıca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google yahoo :) kim kime nasihat verecek acaba gülen yerlerime ağrılar girdi:D

E

erotizm

Misafir
3 5 sene sonra nolacağı belli olmaz. Simdinin devi oldugu doğru. Yahoo da bir zamanlar devdi.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Dolaylı olarak google bizi satın alsın demiş.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bu yahoo ' da bi google'a övgü yağdırıyo bi onu bitirmek için facebook ile birleşiyo anlamadım gitti ne yapmaya çalışıyo :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5