İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yakın Yıkın BU SİTEYİ !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

hibrahim

Misafir
aha demilationcoder buna yapın diğerlerine değil faydalı şeyler yapın isterseniz size liste veriyim böyle sitelerin???

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
demin delikanlı bir arkadaş vardı. konuşuyordu.
o arkadaş heklesin bu siteyi lütfen..

S

SempatiX

Misafir
Çakallar... Hiç su anda oldugum kadar bir hek bilgisine sahip olmayi istememistim...

H

hibrahim

Misafir
yalnız dikkat ederseniz aşağıdaki mesaj yazanalr hep tepki mesajalrı ama her mesajda bir bayrak çıkıyor.. bence sabaha kalmaz gder merak etmeyin..

I

ingo

Misafir
abi bu adamların hepsi şerefsiz ama merak etmeyin sitenin çökmesine az kaldı.Türkiye karşıtı bunun gibi siteleri heklemek için kurulan bir grup hakkında bilgi vermek istiyorum
http://www.antisitenet.com bu siteyi ziyeret ederseniz xmars ın linkini veriği sitenin de heklencekler arsında olduğunu görürsünüz

fatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ddos atıyom ama nafile yetmiyom sadece ben aynı anda çok kişinin saldırması lazım bunuda hek siteleri planlıyo ztn ;)

H

hibrahim

Misafir
butun bağlantımı antisite programına verdim şu anda...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah belalarını versin ne diyim, bu bayrak tartısmasını hep uzaktan tarafsız seyrettim, ne yapmak istediklerini algılamaya calıstım, ancak bu denli carpıcı boyutlara varması sonunda benide cileden gercek anlamıyla cıkarttı...

ya agzımı bozmak istemiyorum ama atalarımızın bi sözöü var,,

ekmek yedigin yere s.çmak olarak geçiyor! bu haydutların yaptığıda gercek anlamda bu!!

yazık !!!

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
evet nerde o Türkçe sitelere saldıran sözde hekerlar yada halk arasındaki tabiriyle pijamalı lamerlar. adamlar ceddimize küfrediyor, beyler bizlere saldırıyor oh ne güzel. ayrıca bu siteye herhangi bir hareket yapılacaksa destekleyen sitelerde unutulmamalı:
www.bilgin.nu
www.xlate.se
www.aname.net

arhanx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cyberwarrior.org a söyleyin onlar heklerler,,exploit,n-stealt,brutus falan lazım

H

hibrahim

Misafir
sevkihatun.com la uğraşcaınıza aha girin siteye ne oldu upload açığı yokmu????

ÇakarÇakmazÇakanÇakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu aralar tüm tanıdıklar izinde yada tatilde.... Kimse ilgilenmiyor pek bişiyle piyasa kesildi bi anda.... Kendi serverımla basıp serverı kapattırmak istemiorum. CC organizasyonu yapıp 10 server alsak iyi olur saldırırız :p

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
tr.st' Alıntı:
evet nerde o Türkçe sitelere saldıran sözde hekerlar yada halk arasındaki tabiriyle pijamalı lamerlar. adamlar ceddimize küfrediyor, beyler bizlere saldırıyor oh ne güzel. ayrıca bu siteye herhangi bir hareket yapılacaksa destekleyen sitelerde unutulmamalı:
www.bilgin.nu
www.xlate.se
www.aname.net

senden böyle mesajlar okumak çok ilginç.. :eek:
ama güzel tabii..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bu arkadaşında bir rahatsızlığı var ya!!..
gitsene güzel kardeşim başka yere..

mod not: arhanx adlı kullanıcı banlandı yani başka bir yere gitti.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin ilginc tarafı bizim dilimizi kullanıyorlar, madem siz gercek bir kimlige sahipsiniz neden kendi dilinizle bir seyler yazmıyorsunuz..
gelen tepki mesajlarının yanında sözde kampanyaya katılan her birey TÜRKÇE yazmış.

bizim dilimizle bizim bayrağımızı yakıyorlar!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5