İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yakışıklı Oyuncu Arda Kural.com satılık.

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Asıl şöhretini emret komunatım ile yakalayan yakışıklı oyuncunun domaini satılıktır.
ardakural.jpg

Domain isimtescil hesabına kayıtlıdır.İsteyenler fan sitesi yapabilir.Zaten gene bu aralar Düğün Şarkıcı dizisinde oynuyor.fan sitesi yapıldığında gelir getirebilir forum sistemi kurulabilir.Kimbilir belki ilerde bizzat ardakural'a satarsınız.Cüzi bir miktarda açıyorum oturumu.

Oturum 2 gün sürecek yani cuma akşamı saat 00:00 da kapanacaktır.
Başlangıc fiyatı 150 ytl
Min. artış 10 ytl

Hemen Al fiyatı 300 ytl

Unutmayın böyle domain herdefasında bulunmaz..

ardakural.com
Aktif
03.08.2008
03.08.2009

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Altı üstü bir domain.Zaten alıcak olsa bunu alırdı.tr almak için bide belgemi toplayacak hem şirket gibi olur hoşa gitmez.Bide alsa bile gene com tr'ye rakip olabilir.

Evet arkadaşlar bu gece sona erecek satış..

Saat 00:00 satış sona ermiştir.Bundan sonraki işlemler için iletişim bilgileirnden ulşabilirsiniz.

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar domaini tekrar satışa koyuyorum.
Fiyatlarda indirime gittim.

Başlangıc fiyatı 75 ytl
Min. artış 10 ytl
Hemen Al fiyatı 200 ytl

Bu fiyatla bu domain kaçmaz şimdi

Rumuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.tr alan adı için belge gerekmiyor yani en azından kendi adına aldığında gerekmiyor tc kimliği ile çok rahat bir şekilde www.nic.tr den domaini alabilir !

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
.tr alındı diye .com acılmıyorsa kimse kimsenin domainine göz dikmez o zaman.kalkıp ardakural sitesini forum mu yapacak ? .com al ne istersen yap.hem alsın alsında önce .com olanı alsın.tr uzantılı cok nadir alan oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5