İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaklaşık 4 ay oldu

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 4 ay olmasına rağmen 24 sayfamdan fazlasını indexlemedi google sitemap yaptım olmadı şuan pr3 sizce yapmam gereken şuan için sadece beklemekmidir ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
StyLe' Alıntı:
Yaklaşık 4 ay olmasına rağmen 24 sayfamdan fazlasını indexlemedi google sitemap yaptım olmadı şuan pr3 sizce yapmam gereken şuan için sadece beklemekmidir ?
yapılcak başka bişi varsa soyle hep beraber yapalım :)

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEnce 4-5 tane pr 4 siteden link al benimde 150 lerde idi index sayım linkleri bi aldım 900-12.000 arasında geziyor...

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iframe ile baska bi siteden hit gonderttir kendine. ;)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı dert bende var tartışdık konuşduk ama halledemedik.
4aydır açık domain dahil 1 index yok.

"Ustad" senin dediğin bize hite yapmaktan başka ne yarar sağlar?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

siteni sürekli güncel tut ve pr senden yüksek sitelerden karşılıksız link almaya bak.. siteni googledne kontrol et.
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=www.domain.com&meta= domaini yaz ve cache den en son bot ne zaman gelmiş kontrol et eger 2-3 günd ebir gelip sayfalarını indexlemiyorsa sayfalarının seo yetersiz kalıyordur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5