İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yalovada deniz çekilmiş

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yalova'da deniz suları yaklaşık 50 metre çekilirken, kayıklar karaya oturdu. Yalova sahilini bu halde gören vatandaşlar hayretler içinde kaldı.

Dün gece saat 00.00 sıralarında bilinmeyen bir sebeple yaklaşık 50 metre çekilen denizden geriye geniş bir kumsal kaldı. Yalova sahilini ilk kez böyle gören vatandaşlar sahile akın ederken, "Yıllardır Yalova'dayız, böyle bir olay görmedik. Yazları yüzdüğümüz yerlerde şimdi yürüyoruz. Bu olay bize deprem kaygısı yaşattı" dedi.
Yalova'nın Çiftlikköy İlçesi'nde ise, denizin çekilmesiyle iskeleler açıkta kaldı. Yaklaşık 98 santim boyundaki iskele bacaklarını metreyle ölçen vatandaşlar, ilk defa böyle bir olayla karşılaştıklarını söyledi.

Öte yandan, Çınarcık İlçesi de deniz çekilmesinden payını aldı. Çınarcık'ta da denizin çekilmesiyle geniş bir kumsal ortaya çıktı. Yalova Deresi'ne bırakılan kayıklar, suların çekilmesi sebebiyle karaya oturdu. Yetkililer, Yalova'da yaşanan olayla ilgili herhangi bir yorum yapmaktan kaçınıyor.

(Başka bir forumdan @ayk nickli birisinin haberi)

Çok ilginç geldiği için yazdım.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
deprem habercisi olabilir, öyle söylentiler oluyordu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5