Yandex Disk’ten Hızlı Dosya İndirme Formülü

Avatargalaxy

0
Onaylı Üye
Katılım
28 Mart 2009
Mesajlar
324
Reaction score
18
Konum
Almanya
Google Drive'ın en güçlü rakibi Yandex Disk’ den Hızlı Dosya İndirme Yöntemi

Yandex.Disk, Yandex sunucularında dosya depolamanızı sağlayan ücretsiz bir servistir. Yandex Disk’te bulunan dosyalarla internete bağlı herhangi bir cihazdan çalışabilir. Dilerseniz bu dosya linklerini arkadaşlarınızla, akrabalarınızla ya da site kullanıcılarınızla paylaşabilirsiniz.

Yandex Disk üzerinde paylaştığınız dosyaları indirdiğiniz belli bir süre sonra indirme hızları düşüyor. Yandex disk de indirme hızını basit bir yöntemle çözebilirsiniz. Yandex Disk indirmek istediğiniz linki tıkladığınızda aşağıdaki ekran görüntüsü ile karşılaşacaksınız. Burada indir butonu yerine Yandex Disk’ime kaydet butonu tıklayarak kendi hesabınıza yükleyin..

mMzapV.png


Daha sonra Yandex Disk kendi hesabınıza giriş yapın. Yüklediğiniz dosyanın altında bulunan indir butonu tıkayarak istediğiniz dosyayı hızlı indirmeye başlayabilirsiniz. Bu işlem basit ve hızlı bir yöntemdir. Kullanmanızı tavsiye ederim…

Kaynak: Sekizbir
 

gardenn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
26 Kasım 2018
Mesajlar
15
Reaction score
0
Yandex disk zaten kurtarıcı rolü oynuyor. Bu Ruslar işi biliyor. :)
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst