İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yandex'te her kelimede 1. sayfadayım ama :D

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Yandex de birinci sırada çıkmak şu aralar çok kolay gibi görünüyor.
Ama sizin de bahsetmiş olduğunuz gibi ne gelen var ne de giden. :)

Sores

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten ben yandexi arama motoru olarak görmüyorum. Ancak reklam çıkarırsa (google adsense gibi) onu kullanırım :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
zamanla her şey değişir. yandex'i beğeniyoruz

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
günde 4, 5 hit geliyo sadece yandex ten dandik arama motorlarından bile 30 , 50 arası geliyo ama google gibisi zor olur google 1k hit gönderiyo hergün

StyLe06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Tahminimde bundan 4 5 ay sonrasında Yandex'te yok olur Türkiye'den.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
verdiğin linklere baktımda ilk sırada pes.gen.tr yok en az 4. sıradasın. Farklı tarayıcılardan dene kelimelerini.

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Browserı açtığında google logosunu görmeyince internet mi yok? diyen bir millete başka arama motorunu kullandıramazsın :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Browserı açtığında google logosunu görmeyince internet mi yok? diyen bir millete başka arama motorunu kullandıramazsın :)

Açıkçası kullandırabilirsin. Google anasayfa olmayı başardığı için bugün bunu sağlıyor. Eğer Yandex Opera, Mozilla gibi tarayıcıları destekler ve anasayfa olarak kendini ayarlatırsa yükselişe geçer.

Sores

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elini yüzünü yıka, komik olan nedir? Yandex'e teşfik ederseniz kullanıcılarınız Yandex kullanır ve hitiniz Yandex'ten gelir bu kadar basit.

O senin dediğin uzun iş :) Biz neden teşvik edelim :) Kendileri başarmaya çalışsın.

MrLive

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yandex'den pek ziyaretçi gelecegini sanmıyorum. Çünkü Türkiye'den pek giren yok yandex'e.

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yandexde sitemin sıralaması nasıl diye hiç girip bakmadım ancak analytic verilerine göre günde 150-200 hit geliyor bana alt sayfalara

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi :) türkiye'de bilgisayar kullanıcıları google arama motoruna facebook yazıp aramadaki ilk sayfayı tıklayıp facebook sitesine gidiyorsa ki bunu yapan çok fazla insan var :) yandex'den çok fazla bir şey beklemeyin derim ayrıca google artık geçilmesi imkansız diyorum. bu benim düşüncem tabi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5