İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yanlışlıkla kendi reklamıma bir tık

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün bir sayfanın tasarımıyla ilgilenirken yanlışlıkla AdSense reklamına tıkladım. Saatlerdir içim içimi yiyor acaba ban yer miyim diye. Ayrıca kendime de kızıyorum neden daha dikkatli olmadım diye. Umarım biraz anlayışlı olurlar. Google bizi paranoyak yapacak galiba sonunda.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 tıkdan bişey olmaz yorma kafanı... benim her ay yanlışlıkla 1-2 tık oluyo sorun olmadı 7 aydır. bence o kural sistematik bi şekilde veya çok fazla kendi linklerine tıklarsan işler... benim kuzen her gün 1 tık yapıyodu kendi reklamına 20. gün atıldı.

daRksnak3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kesinlikle bişey olmaz.
Benim sitemdeki çıkan reklamlar ilgimi çekti
tıklayamıcakmıyım yani? Gotcha nın dediği gibi abartırsan
banlıyorlar.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yok bişi olmaz ben mail attım adsense-tr ye dedim reklamma yanlışlıkla 1 2 tık attım siye bana daha dikkatli olmamı söyledi bir de bir araç onerdi madem reklamlar hosunuza gitti bu aracı kullanarak geçersiz tıklama yaratmadan reklama tıklayabilirisiniz dedi.

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakamoz01' Alıntı:
yok yok bişi olmaz ben mail attım adsense-tr ye dedim reklamma yanlışlıkla 1 2 tık attım siye bana daha dikkatli olmamı söyledi bir de bir araç onerdi madem reklamlar hosunuza gitti bu aracı kullanarak geçersiz tıklama yaratmadan reklama tıklayabilirisiniz dedi.

Hangi araç yollasana

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
preview tool dan bahsediyor. aynı durumu yaşayıp ben de google a böle böle oldu diye mail atıp aynı maili daha önce bende aldım. kendi sitendeki reklamlar ilgini çekebilir fakat tıklayamazsın. onun için adsense preview tool u kullanacaksın veya adresi toolbara yazacaksın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5