İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yanlışlıkla Reklamıma 1 tık

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlışlıkla reklamıma 1 tık attım ve o anda da google adsense açıktı ban yermiyim acaba. mouse nin azizliğine uğradım :'(

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük ihtimalle kendi accountunuzdan tıklama yaptığınız görülmüştür. Eğer reklamı çıkan siteye gitmek istiyorsanız sitenin adresini adres çubuğuna yazıp o şekilde gitmeyi deneyiniz gibisinden bir uyarı maili alırsın o kadar.

A

AnxiouS

Misafir
yemezsin eyer oyle olsaydı beni adsense sayfasına bil sokmamaları lazım idi :) deneme amaçlı birçok kez tıkladım

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk adsenseye üye olduğumda ilk ayın ödemesi gelmeden bende 6-7 click yaptım tabii hepsi yanlışlıkla :)
Sonuç olarak tam zamanında ödememi aldım.Adsense bunun için banlamaz.Korkmana gerek yok

B

bedafocb

Misafir
benim de başıma çok geldi...localhost da defalarca tıkladım....
hatta geçen gün bir bilgisayardan tıkladım kendi reklamlarıma... o PC de adsense hesabıma baktığım PC ile aynı ağdaymış...Dolayısıyla aynı IP üzerinden çıkış olmuş.Hesabıma bir baktım 10 klik 0$ hiç bişi olmaz yani.... :D

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla yüreğime su serptiniz.... bende foruma bakıyorum hep banlananlar kendi reklamlarına tıkladıkları için banlanmış bende yanlışlıkla 1 tık atınca korktum doğrusu ,:D sağolun

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abartmadığınız sürece kendi reklamlarınıza tıklayabilirisinz ne var ki bunda bazen sitemdeki reklamlar bana hitap ediyor ve tıklıyorum haliyle :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
captainzap' Alıntı:
abartmadığınız sürece kendi reklamlarınıza tıklayabilirisinz ne var ki bunda bazen sitemdeki reklamlar bana hitap ediyor ve tıklıyorum haliyle :)
kesinlikle katılıyorum.Zaten googlede bunun bilincinde.

J

jEEpERscREEpERs

Misafir
Evet, bence de sorun olmaz, dert etme.

İyi çalışmalar...

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynısını ben yaptığım zaman google a mail atmıştım böyle böyle oldu, şu url den yanlışlıkla tıkladım, isterseniz o kanala ait tüm tıklamaları yok sayın diye,
bana teşekkür msj gönderip bundan sonra sitemde gezerken adsense prewiev tool u kullanmamı önermişlerdi.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir kereden birşey olmaz ama bu sık olmaya başlarsa google çalışanları affetmez :)

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5