İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yanlışlıkla reklamıma tıkladım :(

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yanlışlıkla reklamıma tıkladım Ne yapmam gerekir ?

1 kaç ay önce daha tıklamıstım kazancımda ıyı hesaptakı para 1,600 $ adamlar banlamasın benı o parayı vermemek ıcın ? gercı daha adres cubugunda url bıle belırmeden kapattım ama :S bu adsense e nasıl mail atıcam ?

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
yok sakın ellesme mıllet sureklı tıklıyor tıklatıyor bısı olmuyor sanamı olacak :)

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yanlışlıkla reklamıma tıkladım Ne yapmam gerekir ?

1 kaç ay önce daha tıklamıstım kazancımda ıyı hesaptakı para 1,600 $ adamlar banlamasın benı o parayı vermemek ıcın ? gercı daha adres cubugunda url bıle belırmeden kapattım ama :S bu adsense e nasıl mail atıcam ?

Google der ki: "Yanlışlıkla kendi reklamlarımı tıkladım. Bu, hesabımla ilgili bir sorun oluşturur mu?

Yayıncıların kendi reklamlarını tıklamalarına hiçbir şekilde izin verilmemesine rağmen yanlışlıkla tıklama yapılabileceğini biliyoruz. Bu yüzden reklamlarınızı her tıkladığınızda bizimle iletişim kurmanıza gerek yoktur. Geçerli olduğunu düşündüğümüz tüm tıklamalar ve gösterimlerin hesabınıza doğru olarak alacak kaydedildiğinden emin olabilirsiniz."

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Google reklamlarda kaç kez gezdiğini bilir.
Hemen kapattıysan ve 1 kez tıkladıysan sorun olmaz.

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sorun yok ben 3-4 defa tıkladım yanlışlıkla no problem :)

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ve bence artık o parayı çek, ne olur ne olmaz baksana nasıl korkmuşsun.

grandeur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google içeriğin senin de ilgini çekebileceğini ve tıklayabilceğine inanır korkma

yilmazgurel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlışlıkla tıklamak nasıl oluyor ki? Zaten Google ın geçersiz tıklama tesbit yazılımının dünyadaki en iyi yazılım olduğu biliniyor. O yüzden bir daha tıklamayın.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Parayı çekmeni öneririm ne olur ne olmaz.Ayrıca bazı arkadaşların sandığının aksine google asla parayı vermemek için banlamaz.Zaten sizin 100 dolar kazandığınız reklamdan onlar 200-300 dolar kazanıyor.Kendi oturduğu dalı kesmez yani :)

nuri3778

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bencede çek o parayı banlanırsan yazık olur .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5