İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yaparım ama imkanım yok demeyin!

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkese Merhaba,

Bilindiği üzere www.domainhane.net alan adı üzerinden elimde ki birçok alan adını satışa sundum, teklifler geliyor , değerlendiriliyor; dışarından domain ekleyebiliyorsunuz vs.

Siteye bir göz atarsanız beğendiğiniz domian/domainler ile ilgili projenizi bana iletirseniz cebinizden para çıkmadan hosting ve domain'i size sunarım, işletebilirsiniz.

Mantık çerçevesinde yeni domain de alabilirim ancak benzer alanda kullanılabilecek alan adı benim elimde var ise muhtemelen almam, ama önerilerinizi daima değerlendiririm. Esas hedef elimizdekileri kullanmaktır UNUTMAYALIM!

Amaç bu alanda bilgisi olan kişi / kişilere yardımcı olabilmektir.

Detayları ilgilendiğiniz alan adına göre konuşabiliriz, yanlız lütfen ekle görüşelim yazmayınız! İlgili kişiler iletişim bilgilerini iletebilmeleri gerekmektedir ki oluşan herhangi bir aksilikten haberdar edebileyim.

Özel mesaj ya da konuya çekinmeden yazabilirsiniz, mantık çerçevesinde her öneriye açığım.

Herkese İyi Çalışmalar

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Merhaba konu ile ilgilenmiyourm, fakat kafama takılan bir soru var.

şayet ben bir domaini beğendim ve bu domaine proje üretebileceğimi düşünüyorum. Domain sizin panelinizde, hosting sizin sunucunuzda veya resellerınızda. Ben herşeyi yaptım ve site tıkır tıkır işliyor olduda ilerde bir sıkıntı yaşadık, ben harcadığım zaman ve emeğin karşılığında ne almış olacağım ve buna karşılık güvenceniz nedir ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
videoalani.com a nekadar verirsin kardeş ?

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba konu ile ilgilenmiyourm, fakat kafama takılan bir soru var.

şayet ben bir domaini beğendim ve bu domaine proje üretebileceğimi düşünüyorum. Domain sizin panelinizde, hosting sizin sunucunuzda veya resellerınızda. Ben herşeyi yaptım ve site tıkır tıkır işliyor olduda ilerde bir sıkıntı yaşadık, ben harcadığım zaman ve emeğin karşılığında ne almış olacağım ve buna karşılık güvenceniz nedir ?

Bunun için tek çözüm NOTER YOLU ile sözleşme yapmaktır ki imkanı olmayan kişinin NOTERE verecek parasıda olmamaktadır maalesef!

iyinet beni pek tanımaz sorunuzda haklısınız ancak birçok forum sitesi ya da yazılım firması sahibi arkadaşlarım beni tanırlar iyinet'te de tanıyanlar mutlaka vardır. İlgilenen arkadaşlar hakkımda gerekli araştırmayı yaparlar düşüncesindeyim, ben hakkınızda şunu gördüm diyen olursa gerektiğinde açıklaması da yapılacaktır, saygı çerçevesinde her suale bir yanıt mutlak veririm.

Yazımda da kısmen üstü kapalı olarak belirttim aslında GÜVEN esastır,
Yaptığınız proje tuttu demek, size geri dönüt sağlayabilir demektir bu durumdan ışık alındığında ya devir yapılır, ya sözleşme yapılır ya da ortaklık anlaşması yapılır bu karşılıklı görüşülerek anlaşılabilir.

Yok Efendim, ben kimseye güvenmem diyenlere de hiç birşey diyemem haklılar, ama isteyenlere kapımız açık.

Bu güzel detaya değindirecek mesajınız için ayrıca Teşekkür Ederim.
Herkese Bol Hitli Günler

sozen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kimsenin işini engellemek istemem elbette...
lakin domain+hosting alamayacak kadar durumu kötüyse...
o zaman bişey yapmasın bence :))

yinede yardım sever düşüncenden dolayı tebrik ediyorum hasanyildiz84...

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kimsenin işini engellemek istemem elbette...
lakin domain+hosting alamayacak kadar durumu kötüyse...
o zaman bişey yapmasın bence :))

yinede yardım sever düşüncenden dolayı tebrik ediyorum hasanyildiz84...

Mesajınız bana bir engel değil domainler zaten bende , bu ilan olsa da bende olmasa da!
Normal şartlarda talepler geliyorsu bende madem talep oluyor bu biçimde bir faydamız olsun diye webmaster forumlarına yazayım faydalanmak isteyen faydalansın diye düşündüm!
bu tamamen tercih meselesi, herkese bol şanslar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi