İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yapı kredi ödemeleri için Birde Şikayetvar.c0m a yazalım

elektro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelen eft lerin açıklama bölümünde BFS FINANCE yazıyor, bu bir aracı kurum heralde ve ödemeler bunun üzerinden yapılıyor.

Grameri iyi bir arkadaş, derdimizi anlatan bir yazı yazarsa ayrıca burayada gönderelim. Sonuçta para onların üzerinden bize geliyor.

http://www.bfs-finance.ie/index.php?id=Contact

wichasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir de dikkatinizi çekiyor mu hiç bu kadar kişi mağdur. bi yapıkrediye gittiğinizde sürekli bağrışmalar, küfürler, hesap kapatıp bağırıp çağırıp gidenler var ve bu Türkiyenin her yerinde böyle. Ama hiç bir haber kanalı hiç bir internet haber sitesi bu konuda hiç birşey yazamıyor.

Bu ilginç değil mi? Bu kadar korktukları ne ki acaba?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KOÇ grubu medyanın her kesimine tonla reklam veriyor ve tabi de tonla para veriyor korktukları bu

arkası sıkı biri çıkıp da birşey diyemez, kaç gündür benim de dikkatimi çekti ama ortada milyon dolarlık reklam rantı var

gunde tv de kaç yerde yapı kredi ile reklam goruyorsunuz dusunun yuzlerce binlerce

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KOÇ grubu medyanın her kesimine tonla reklam veriyor ve tabi de tonla para veriyor korktukları bu

arkası sıkı biri çıkıp da birşey diyemez, kaç gündür benim de dikkatimi çekti ama ortada milyon dolarlık reklam rantı var

gunde tv de kaç yerde yapı kredi ile reklam goruyorsunuz dusunun yuzlerce binlerce
Aynen katılıyorum,neredeyse tüm medya reklam gelirleri üzerine kurulu ve yapı kredide en iyi reklam verenlerinden biri,olan millete oluyor ama bir yere kadar dayanır insan sonunda kaybeden yapı kredi olacaktır.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık internet de TV'ye alternatif bir medyadır ve biz webmaster'lar yapıkrediyi rezil edecek yayın gücüne sahibiz, 1 site kurulup banner'larını tüm webmaster'ların yayınlamasını talep edebiliriz.. 1 günde milyonlara ulaşabiliriz diye düşünüyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi